Lista ocen FSO 1500 Sedan (118) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dzik, e-mail sukjo@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Kazdy kto wsiadzie do mojego wozu z miejsca zazcyna zachwycac sie ile to jest miejsca w srodku. Z przodu mozna spokojnie manewrowac nogami na wszystkie strony. Nawet wysokie osoby powyzej 190cm moga wygodnie podrozowac. Co prawda odbilo sie na wygladzie pulpitu, deski rozdzielczej i obszernosci schowka jednak czego nie robi sie dla komfortu jazdy... Z tylu tez duzo miejsca, swobodnie wchodzi 5 osob i jeszcze komputer do bagaznika:)).
~LeXuSElk, awysocki@wsm.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
to jest to, za co go cenię najbardziej - w tej klasie nie widzę równego. Nawet przy moim wzroście (188cm) jeżdżę na nie do końca odsuniętym siedzieniu (jest jeszcze jeden ząbek :-)), jest wygodnie, bo fotel jest już miękki i zapadnęty, a pasażerowie ... nawet ten z tyłu, za mną ma miejsce na nogi. A już obok kierowcy to ma jak w domu.
~Karol Boński karolbonski@o2.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Nie jest to nowa konstrukcja, ale za te pieniądze więcej się nie dostanie. Dla kierowcy super, pasarzer podobnie. Bardzo pomaga wymiana foteli na stary typ poloneza. Tylna kanapa troche za wysoka i zbyt miękka, bez zagłówków. Ale bardzo wygodna. Jazda w pięć osób niepolecana ze względu na wysoki tunel środkowy.
~miki
Sedan 1.5 75KM 55kW
To jest to co nie pozwala mi go sprzedać. Zamiast standartowych siedzeń , posiadam fotele salonowe, siedzi się jak przed telewizorem w domciu. Zero zmęczenie jazdą. Z tyłu ogromna kanapa, (przydaje się). Jaki by nie był ten samochód, ale na tak wygodnych fotelach nie jeździłem. Szczerz to nawet w nowym Passsacie jeździ się gorzej.
~KIEROWCY RAJDOWCY ;P
Sedan 1.5 75KM 55kW
DO PODRÓŻY TO LEPIEJ SIADAC Z TYLÓ A JECHAC DAC KOMUSINNEMU A SAMEMU SIE WYLOZYC NA TYLNEJ KANAPIE.KIEROWCA I PASAZEROWIE OBOK NIE POWINNIE NARZEKAC BO W TRASE TAKIM SAMOCHODEM TO JA SIE BOJE WYJECHAC POZA MIASTO.
~goorek (goorek@hotmail.com)
Sedan 1.6 77KM 57kW
oj dla kierowcy(czyli dla wzrost powyzej 180)troche malo miejsca na nogi ale jak wsiadam do malucha do kumpla a pozniej do mojej maszyny to czyje sie jak w limuzynie :))) zero trzymania bocznego, ale tylna kanapa po prostu cudo!!!!
~Uzytkownik Fiata
Sedan 1.5 75KM 55kW
Miejsca jest sporo, niestety praktycznie zero schowków, 5 osób podróżuje średnio wygodnie, ale na pewno o niebo lepiej aniżeli w cinquecento czy tego typu samochodzie. Bagażnik, mimo butli całkiem obszerny.
~CZINTOS
Sedan 1.5 75KM 55kW
Z przodu poprostu salon wygoda jeszcze raz wygoda natomiast z tyłu to jest tak kanapa jest bardzo wygodna można jechać długo i jest super tylko troszke mało miejsca na nogi ale mnie ma co nie jest tragicznie.
~adrio@czat.onet.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
miejsca jest sporo mam 189 cm wzrostu i z pzrodu nigdy mi miejsca nie brakowało, ale za mna juz tylko mniejsi mogo jechac (chociasz moj tata sie miesci a mam prawie tyle co ja ale to juz nie jest wygodne)
Dziennik kosztów dla FSO 1500 Sedan
9,4
~Jerry
Sedan 1.5 75KM 55kW
nawet bardo barczysty kierowca się zmieści. Tylna kanapa OK pod warunkiem że nie montujesz fotelika dla dziecka. Ale wtedy jak kanape projektowali to o fotelikach chyba jeszcze nie słyszeli....
FSO 1500 Sedan