Lista ocen FSO 1500 Sedan (113) - Widoczność

Na liście zabraknie 173 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dzik, e-mail sukjo@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Widocznosc to chyba jeden z najlepszych atutow tego samochodu.... wszystkie rogi samochodu widac z miejsca kierowcy, co ulatwia manewrowanie na parkingu, w zatloczonych miejscach gdzie latwo o stluczke. Jedyne co mnie troche drazni jako kierowce tej maszyny to pionowa listwa dzielaca boczna (przednia) szybe, bo zaslania lusterko....:P. Jednak jest to drazniace przy brzydkiej pogodzie i slabej widocznosci, bo dodatkowo utrudnia jazde i rozprasza.
~Uzytkownik Fiata
Sedan 1.5 75KM 55kW
To auto to chyba wzór, tym samochodem mogę parkować na milimetry, widzę wszystko dookoła, każdy róg, każdą stronę świata, świetnie widać gdzie się zaczyna i gdzie kończy samochód, jednakże lusterka mogłyby być lepsze. Zwykłem jeździć dynamicznie, ale niestety 130-140 wolę nie przekraczać bo lubią się składać powyżej tej prędkości, a ustawianie ich nie należy do przyjemności.
~sphinx27@epf.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Dzięki płaskiej powierzchni maski i klapy bagażnika mamy doskonałe pojęcie o tym gdzie kończy się i gdzie zaczyna samochód co ułatwia manewrowanie na parkingu. Przeszkadza jedynie prawie pionowe ustawienie szyby przedniej co powoduje że czasami dojeżdżając na skrzyżowaniu do linii musimy się pochylić żeby zobaczyć wiszący sygnalizator.
~Karol Boński karolbonski@o2.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Przód: nie jeździłem lepszym samochodem pod tym względem. Maska super widoczna, każda krawędź. Tył również ok. Sprawa komplikuje się w czasie deszczu, czy w ogóle sporej wilgotności. Mój samochód nie jest wyposażony w ogrzewaną tylną szybę, a nadmuch na szyby boczne 9lusterka) nie zawsze załatwia sprawę. Ale ogólnie bardzo pozytywnie!
~LeXuSElk, awysocki@wsm.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
widać wszystko dookoła (jedyny mankament to wcześniej wymieniane poprzeczki w bocznych szybach), po zastosowaniu panoramicznego lusterka wewnętrznego mozna jechać bez obaw nawet do tyłu bez odwracania głowy (ale to stresuje innych kierowców :-))))
~Tony
Sedan 1.5 75KM 55kW
Widoczność dużo lepsza niż w większości nowocześnych aut, szczególnie np. w hatchbackach z bardzo grubym słupkiem C. Kiepskie fabryczne lusterka zewnętrzne, wymiana na nieoryginalne rozwiązuje ten problem.
~Damian. adres: dpawlowicz@interia.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Jak się pojeździ prawie 8 lat to się nabywa wprawy i można się wszędzie wcisnąć (nawet o 15.00 w centrum Katowic). W trasie też wszystko widać, bo przecież od czego są "oba trzy" lustereczka...
~zorc1@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Tego mogą pozadrościć dużemu nowe auta. Klasyczny kształt, niska maska z przodu i z tyłu, wąskie słupki z tyłu miedzy szybą drzwi tylnych i szybą tylną. Teraz się tego praktycznie już nie spotyka.
~qwerty
Sedan 1.6 77KM 57kW
Swietna. Moze przydaloby sie prawe lusterko ktorego brakuje w moim egzemplarzu ale z czasem mozna sie przyzwyczaic do uzywania w zastepstwie lusterka we srodkowego.
~o...u
Sedan 1.5 75KM 55kW
ja osobiscie slabo widze w lusterkach.Podobie jak we fiacie 126 p nie mowiac o bis-ie jakies te lusterka do dupy ale poza ty widocznosc ok.Jak do kazdego auta trzeba sie przyzwyczaic
FSO 1500 Sedan