Lista ocen FSO 1500 Sedan (136) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 150 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dr.Patafian.
Sedan 1.6 77KM 57kW
Fabryka niby dała jakieś tam maty wygłuszające pomiędzy komorą silnika a przedziałem pasażerskim oraz na podłogę,tylko w ilu autach one dotrwały do dziś?Generalnie jest głośno,ale nawet w dłuższej trasie przy jeździe z prędkościami 100-120km/h,znośnie,za to już od około 130km/h daje o sobie znać aerodynamika kowadła,poza tym słychać już wycie łożysk w skrzyni,i w bardziej zużytych egzemplarzach główny kojot w tym aucie, czyli tylni most.
~qwerty
Sedan 1.6 77KM 57kW
przy spokojnej jezdzie po miescie jest w miare cicho. gorzej na trasie. przy predkosciach powyzej 70km/h robi sie glosno, powyzej 90km/h ciezko uslyszec nawet radio. Jezeli chodzi o spalanie to jest bardzo wrazliwy na styl jazdy. Przy bardzo spokojnej jezdzie utrzymuje sie na poziomie 10l ale kiedy troszke sie przycisnie gazu to dochodzi nawet do 14l zima.
~Uzytkownik Fiata
Sedan 1.5 75KM 55kW
Nie wiem jak inni, ale ja lubię dźwięk fiatowskiego OHV wchodzącego na obroty, aczkolwiek mimo wszystko jazda na trasie z prędkością większą niż 110-120 km/h jest nie przyjemne, nie chodzi tyle o sam silnik co także o szum wiatru (duży opór powietrza), przyda się dobry sprzęt audio.
~CZINTOS
Sedan 1.5 75KM 55kW
No jak sie obrze wszystko zakonserwuje to daje dodatkowe efekty ale tak ogólnie do 60-70km/h to całkiem spoko ptrzy wyższych prędkościach to radio na full a jak rozmowa to trzeba troche głoścniej ale to i tak nic jak miałem wartburga to krzyczeć było mało.
~LeXuSElk, awysocki@wsm.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Noooo, zwłasza przy tej skrzyni ciężko się słucha radia lub rozmawia przy 110km/h. Tłumiki spełniają swoje zadanie jakieś 9 m-cy 9nie próbowałem fabrycznych - czy jeszcze w ogóle są dostępne?) Poza tym słychać już wał napędowy i zaworki.
~Wiesiu
Sedan 1.5 75KM 55kW
To żart,twórców serwisu?Troszkę nie udany...Przy 70 km/godz na 3 biegu odgłos jak z helikoptera,ale muszę zaznaczyć że tym samochodem więcej jak 80-90 za bardzo nie da się jechać,pomijając stan techniczny..kierowcą panuje STRACH :).
~Karol
Sedan 1.5 75KM 55kW
przy ustawionym gazniku i zaworach silnik ma wysoką kulturę pracy(nawet jeśli go słyszymy wyczuwalnie,dzieje sie tak około 3,5 - 4 tys obr. jest to dzwiek przyjemny:) poza tym konsola nie skrzypi i nic nie stuka, spasowanie dobre
~Karol Boński karolbonski@o2.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Co tu dużo mówić... tak do 60 km/h jest całkiem dobrze. Powyżej 80tki jest strasznie głośno...hałas potęguje w moim samochodzie wyjący most. Ale odgłos silnika jest bardzo miły, basowy... współczesne wyroby tego nie mają :)
~KIEROWCY RAJDOWCY ;P
Sedan 1.5 75KM 55kW
MAM NOWY SILNIK OD POLONEZA WYCISZONY ELEGANCKO.JEZDZE DOPIERO NA NIM OKOLO 5 MIESIECY I OPROCZ PASKA KLINOWEGOI I USZCZELNIACZA TO WSZYSTKO W PORZO. UCZE SIE I PRZYZWYCZAJAM BO TO JEST JUSZ TRZECI SILNIK W TYM SAMOCHODZIE :)
~Damian. adres: dpawlowicz@interia.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Moją ocenę na 4 odnoszę jedynie w porównaniu do innych 125-tek. U mnie dzięki odpowiedniej kulturze pracy silnika, wbrew niektórym opiniom, można z przyjemnością posłuchać radia w czasie jazdy (I TO NIE NA "FOL").
FSO 1500 Sedan