Lista ocen FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW 1983-1991 (105) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~o...u
Sedan 1.5 75KM 55kW
wedlug mnie tej rubryki nie powinno byc.Bo nie mozna oceniac auta ktorego jestem 3 cim wlascicielem.Jak sie dba tak sie ma.Jakbym mial fiata od poczatku to podejrzewam ze po 20 latach mechanicznie by byl igla bo jak juz cos mam to dbam ale na poboczu jeszcze nie wyladowalem. Minusem sa wiecznie stukajace krzyzaki i przednie prawe zawieszenie i tylne piszczace piora
~Bucz
Sedan 1.5 75KM 55kW
Psuje się jak wszystko, ostatnio gaźnik łapał mi lewe powietrze i gasł na wolnych obrotach (winna uszczeleczka za 30gr). Polecam zajrzeć do hamulców co 1/2 roku, szczególnie ręczny. Po 2-3 dniach stania paliwo lubi opadać z gaźnika. Rdza (wszechobecna), ale to po części także wina drobnych obcierek w mieście.
~CZINTOS
Sedan 1.5 75KM 55kW
Nie jest aż tak żle jakiś bezpiecznik czy sprężyna w zamkku, klamka nie odbija takie tam nic wielkiego przynajmniej w moim egzemplarzu a i chciałem zaznaczyć ze to sie psuje na zasadzie jeden za wszystki wszyscy za jednego czyli jak sie zacznie to jedno po drugi kilka naraz i potem spokój na dłuższy czas i historia zatacza koło.
~kovboy@o2.pl - Tomasz
Sedan 1.5 75KM 55kW
Drobiazgi, ale jeśli chodzi o części to full wypas jak dla fiata albo poloneza. Ceny już od paru złotych do parudziesięciu- Takie auto może się psuć ;-) ps. ja mam 3 sklepy pod nosem i kilka warsztatów. Jak sam nie zrobię, to mi inni za grosze to nareperują.
~LeXuSElk, awysocki@wsm.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Jeszcze NIGDY (odpukać) nie było tak, żeby coś zdechło w drodze i nie można było jechać - no dobra, raz - zamek zamarzł i nie można było wejść- a za bardzo o niego nie dbam (sorki, fiaciku). Owszem były, jakieś urwane kabelki, rozpinające się konektory, wycieki oleju, itp.
~Uzytkownik Fiata
Sedan 1.5 75KM 55kW
Pukaniem, stukaniem czy trzeszczeniem przestałem się przejmować. Ogółem jeśli ma się trochę poszanowania to drobiazgi bardzo nie nawalają. Żarówki spaliły mi się raz, ale w okresie letnim nie zamierzam palić ich nie potrzebnie jak 90% naszego społeczeństwa.
~krzysiek-1983@o2.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
jest pod tym wzgledem super, zrobiłem 2000 km w ciągu dwóch tygodni i nawet najdrobniejszej usterki, raz do roku wymiana końcówek drążków kierowniczych i klocków hamulcowych, raz na 2 lata wymiana tłumika,
~TomKS@interia.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
rzadko coś się psuje, a jak już to łatwo samemu naprawić. Gorzej, jeśli część jest skorodowa - niejedną godzinę spędziłem przeklinając śrubki których nie da się odkręcić i inne takie historie
~Dzik, e-mail sukjo@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Szczerze mowiac jestem zaskoczony niezawodnoscia tego polskiego, starego wytworu komunizmu:> Moj fiatolot mniej sie psuje niz mercedes ojca z tego samego rocznika... a kto by pomyslal..:)
~Karol Boński karolbonski@o2.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Tapicerka lub się odkształcać, jakaś żarówka się przepali...i wielka zmora: wieczne prooblemy z uszczelką bagażnika. Cały czas spada i nie reaguje nawet na klej.
FSO 1500 Sedan