Lista ocen FSO Polonez Atu Plus (61) - Widoczność

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hi
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Chyba najlepszy samochód jaki do tej pory miałem - nie tylko widać ze środka na zewnątrz, ale i Ty jesteś dobrze widziany z zewnątrz - jazda ładnie utrzymanym Polonezem, to w dzisiejszych czasach niezły lansik.
~Bertone
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Na początku nie umiałem się przyzwyczaić do rozmiarów karoserii poldolota ( w końcu to moje pierwsze auto ), ale po przebyciu kilku podróży tak i na trasie jak i w mieście muszę stwierdzić, że...idzie się przyzwyczaić...
~Y@rko
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Po założeniu dodatkowych lusterek w lusterkach bocznych praktycznie nie ma martwego kąta, do przodu widocznośc dobra, do tyłu jak na tą wielkość samochodu świetna (w porównaniu np. z Punto to wręcz rewelacyjna)
~garland (at) poczta.fm
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Nie mam zastrzeżeń. Może dlatego, że wywalam zagłówki tylne (jak nikt z tyłu nie jedzie) Na pewno nie jest to szczyt, ale przesiadłem się z Malucha i PF125p, więc sami zrozumiecie (Acha, jechałem taż Sieną - koszmar)
~Krystian Wójcik
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Widoczność jest doskonała. Powierzchnia przeszklona jest naprawdę duża i nie ma tutaj mowy o niewidoczności w każdą ze stron. Duże lusterka sprawiają że cofanie daje więcej przyjemności niz kiedykolwiek:)
~Lunar
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Widocznośc na 4+ słupki cienkie okna duże, dobra widoczność zimą na 4 przyzwoicie radzi sobie nawiew no chyba że temp poniżej 20 stopni albo ze 3-4 osoby są w aucie wtedy troche szyby marzna.
~Jychu
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Widoczność dobra, siedzi si wysoko, wszystko widać. Lusterka wystarczająco obszerne. Do tyłu w ATU nieco gorzej, ale ostatecznie można wystawić 4.
~jaras
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
na niektroych zakretach przeszkadza mi lewy przedni slupek ´´ale to najmniejszy szczegół´´
~Mazzi
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Gdzie człowiek nie spojrzy wszystko widać. Dodatkowo regulowane lusterka, wjedziesz i wyjedziesz z każdej dziury.
~s_wasilewski@o2.pl
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
jak na punkcie widokowym,w mieście nie potrzeba lusterek na rądzie wystarczy sie rozejrzeć dookoła tak tak dookoła
FSO Polonez Atu Plus