Lista ocen FSO Polonez Atu (57) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rolecki
Atu 1.6 76KM 56kW
ja dałem za swojego Poloneza 2,2 tys. zl bez gazu ale żałuje ze nie kupiłem plusa droższy ale i lepszy za takie pieniądze nie kupi nic młodszego i w dobrym stanie za 4 tys. ma się auto w bardzo dobrym stanie i można jeszcze nim długo pośmigać
~Yaroslav
Atu 1.6 76KM 56kW
za ta cane za jaka mozna go kupic i tak nie jest zly zazwyczaj dojedzie od pkt A do pkt B oczywiscie nie w takich warunkach w jakich by sie chcialo ale silnik jest kola sie kreca wystarczy:P
~Grześ
Atu 1.6 76KM 56kW
jak na auto za 8,200 pln to ******** wolalbym jezdzic starym oplem kadettem przynajmniej ma lepsza blache i moze byc diesel,ale i tak juz zmienilem na opla kadetta
~l.i.s@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Za te pieniądze nie można wymagać zbyt wiele. Niezawodność ok. Wykończenie wnętrza... słabiutkie. Ogólnie stosunek cena/jakość moim zdaniem wypada nieźle.
~Kris
Atu 1.6 76KM 56kW
Sporo za tak niewiele i wspomaganie :-) Ludzie narzekają na blacharkę a ja wydałem ponad 2 tysiaki na konserwację w tydzień po zakupie i rdzy nie mam!
~suxen@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Dla kogoś kto nie potrzebuje auta do "pokazania się" i na dodatek wie co to śruboktęt i klucze to jest to wybór naprawdę wart przemyślenia.
~rony@rybnet.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Jakby nie patrzeć za 10.000 zł można kupić ładnie wyposażony rocznik 2000 (wspomaganie, centralny zamek, blokada skrzyni biegów, alarm itp itp).
~grudi89@o2.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
za takie pieniadze to najlepiej kupowac, cena smieszna, czesci tanie, wiele mozna znalezc na szrocie, albo złomie
~billy
Atu 1.6 76KM 56kW
super autko dla ludzi mniej zamożnych przestronne,wygodne i tanie w eksploatacji.Za niewielkie pieniądze można kupić mlode auto.
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Atu
9,5
~Kuba
Atu 1.4 103KM 76kW
Ogółem samochód dla średnio wymagających,tani w zakupie ,tani w utrzymaniu (jeśli ma się gaz),można polecić :)
FSO Polonez Atu