Lista ocen FSO Polonez Atu (66) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Drasyer
Atu 1.6 GL 87KM 64kW
tutaj wiadomo zależy od nogi kierowcy... ale i tak kaszanka... przy jeździe na emeryta brał nawet 7,5 litra LPG, ale przy bardziej dynamicznej, nawet 16 litrów LPG...
~erzetjot
Atu 1.6 76KM 56kW
pożeracz paliwa 13l.gazu/100km nawet jeżdząc na gazie nie wiele sie zaoszczędzi,na szczeście mało usterek, a dodatkowo wiele części jest w cenie paru zł co jest na plus.
~Yaroslav
Atu 1.6 76KM 56kW
tak jak wyzej wspomnialem koszta naprawy nie sa zle natomiast spalanie pozostawia wiele do zyczenia 11l w trasie a 16l po miescie to "troszke" za wiele jak na 1.6 o tak niskiej mocy...
~Pedroz paweld@poczta.onet.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Tia... paliwo.... moze z LPG jest lepiej. No i wielkie zaskoczenie przy checi zakupu nowego zderzaka (tyl) gdy go w zimie przedziurawilem - ASO ok. 1200zl z malowaniem.
~bolo
Atu 1.6 76KM 56kW
to zalezy od jazdy,ja mam ciezka noge i po miescie pali mi w granicach 12-14l gazu w trasie 9-10 (100-130 kmh),czesci tanie po za ukladem wtryskowym
~piotrek_b
Atu 1.6 76KM 56kW
9-12 na LPG a na benzynie tak okolo 10. na gazie mozna jezdzic. czesci dosc tanie naprawic mozna samemu. tani samochod dla: rodziny czy firmy.
~dpiros@poczta.onet.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Za dużo pije przy prędkościach 120-130km/h, trasa powyżej 12l gazu w mieście wogóle nie sprawdzam, przeglądy robie raz na 3-4 miesiące, ale nie w stacji Daewoo
~Tomek K.
Atu 1.6 76KM 56kW
Części tanie i wszędzie dostępne. Naprawy też tanie. Trochę dużo pali w mieście (ok. 10 l benzyny), za to na trasie zużycie benzyny prawie niezauważalne.
~Grześ
Atu 1.6 76KM 56kW
pali tyle co smok,srednie spalanie w miescie to ok. 12l na trasie 7-10l,czesci tanie,o gazie nie ma mowy bo przeciez to jest wtrysk
~marekkeram@poczta.onet.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
silnik mam zasilany gazem, wiec koszta sa rewelacyjnie niskie: 9-10l trasa, 10-11l miasto - oczywiscie gazu, ceny napraw w miare tanie
FSO Polonez Atu