Lista ocen FSO Polonez Atu (74) - Silnik

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HARNAŚ
Atu 1.6 GL 87KM 64kW
Do miasta lepszy Seicento ,ale na trasie przy 4 i 5 biegu jest dobrze ,elastyczność jest wystarczająca ,pracuje dosyć cicho. Silnik posiada wtrysk wielopunktowy (wersja GSI).
~piotrek_b
Atu 1.6 76KM 56kW
jak na silnika 76KM niezle chodzi najlepiej jezdzi sie w dwie osoby. 15s do setki to nie tragedia jak na taki duzy samochód. silnika nie slysze bo mam zalozone wyciszenie.
~ted23@tlen.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Czasami lubi sobie zwiększać lub zmiejszać obroty. Na gazie potrafi nawet zgasnąć (sporadycznie, ale i tak bywa). Mało elastyczny silnik ale przyczynia sie temu masa auta.
~Andrzej
Atu 1.6 76KM 56kW
Bezusterkowo-silnik nie przeszkadza w rozmowie czy odbiorze radia. Elastyczność - dobra. Nie narzekam na nadmiar przełożeń a miałem wiele samochodów różnych marek.
~Miazg
Atu 1.6 GL 87KM 64kW
Glosno, niespecjalnie szybko, ale do wyprzedzania na miescie w zupelnosci wystarcza. Jak na swoje lata (konstrukcja przeciez archaiczna), nie taki zly.
~F-ajny S-amochó O-sobowy
Atu 1.6 76KM 56kW
Wady silnika ujawniają się wtedy , gdy jest on zimny. Później jest spokojnie i w miarę cicho. Przy lpg bierze trochę oleju. Ale drzmatu nie ma.
~Monter monter@jest.spoko.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
W porónaniu ze straym choć mocniejszym poldkiem jest dość dynamiczny. Do 120 km/h nie narzekam na elastyczność (biorąc pod uwage stosunek mocy do masy).
~rony@rybnet.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Gdy jest zimny to po prostu tragedia. Po rozgrzaniu nawet oka, ale daleko mu do perfekcji. Elastycznosc ... taka sobie, jesli w ogóle można o niej mówic.
~Chemikalius
Atu 1.6 76KM 56kW
Ciężko mi to określić po 2 miesiącach jazdy, nie mniej po 300 000 nie stuka, nie puka, nie zrywa. Jest w porządku.
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Atu
9,5
~Drasyer
Atu 1.6 GL 87KM 64kW
Miałem już tyle lat styczność z Polonezem, że mogę śmiało powiedzieć, że sam silnik to największa zaleta Poldka
FSO Polonez Atu