Lista ocen FSO Polonez Cargo (22)

3,8
~Sokal
Cargo 1.9 D 69KM 51kW
jezeli poloneza to tylko z tym silnikiem, o dziwo sa tansze niz zwykle w benzynie. Rodzinne auto ktorym dodatkowo przewieziesz co tylko sie da, jedyny mankament, glosno sie robi w aucie juz powyzej 2000obrotow(nie pisze juz o predkosci)mozna rozwiazac ten problem, inwestycj w dobre radio i glosniki, pozwoli nam zapomniec o chalasie powodowanym przez silnik, tylni most itp.;)
2,5
Cargo 1.6 77KM 57kW
Do śmigania do pracy po złych drogach do wożenia cieżarów nadaje się idealnie Lecz do jazdy po mieście i na dłuższe trasy się nienadaje... Auto tanie w utrzymaniu tanie części
~paweloo97
Cargo 1.5 76KM 56kW
Polonez Caro to dość dobre auto.Ówczesne 3,8 miliona złotych(teraz na nowe to 3800 zł)nie poszło na marne.
~frezzer
Cargo 1.6 77KM 57kW
Autko idealne dla osób ktorym temperamet kierowcy nie strzelił do głowy, pojemny i pakowny zarazem, uzytkuje od 4 lat swoje autko i nie mam zamiaru go sprzedawac, kazdy komu "lezy" polonez i potrzebuje wiecej miejsca dla ladunków to te auto jest stworzone. Szkoda ze juz nie produkują.
~MARCO
Cargo 1.6 77KM 57kW
Ogólnie dałbym ocenę na 4,5 . Jestem akurat z tego egzemlarza bardzo zadowolony i żeby nie korozja na drzwiach dałbym mu 4,8 - 5.
~Piotr
Cargo 1.6 77KM 57kW
Auto pakowne, polonez bo polonez ale gdyby nie rdza to było by idealne auto
2,7
~mareczek
Cargo 1.6 77KM 57kW
.."lustereczko powiedz przecie czy tam z tylu cos nie jedzie".. (Widoczność)
~jeanz_1
Cargo 1.6 77KM 57kW
Poldek rządzi!! Mam 93r. na A4 w tym roku szedł 165km/h z 4 osobami. Bardzo pojemne auto i wytrzymałe. Bez problemu weźmie pół tony na tyłek. Mój nawet mało pali 9l po mieście jak ktoś umie jeździć.
~Mirek
Cargo 1.5 76KM 56kW
Moim zdaniem najlepszy samochód za niewielkie małe pieniądze. Można nim szleć do bólu i nic się nie zużywa, no chyba że opony :)
2,2
~laluś
Cargo 1.6 77KM 57kW
niby tani a drogi,ja chyba trafilem na felerny egzemplarz (Stosunek jakość/cena)
FSO Polonez Cargo