Lista ocen FSO Polonez Caro Plus (130) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Zbyt mało miejsca na nogi z przodu. Gdy fotel kierowcy jest na tyle blisko, że ręce są w prawidłowej pozycji na kierownicy, to kolana uderzają o kierownicę (przy wzroście 182). Regulacja kierownicy niewiele tu pomaga - podnosząc ją wyżej trzeba się bliżej przysunąć. Dla pasażerów wystarczająco dużo miejsca jak na ta klasę samochodu.
~Tomek
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Mam 1,85cm wzrostu i z przodu jak i z tyłu nie mam problemu z zajęciem miejsca jedynie za swoim fotelem z tyłu wadziłem nogami o podparcie no ale nie każdy ma 1,85 wzrostu dla porównania w bmw E46 było to prawie nie możliwe żeby usiąść z tyłu na prawie odsuniętym maksymalnie przednim fotelem fotelem do tyłu
~tynium
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Chyab jedno z nielicznych aut gdzie z przodu jst mniej miejsca jak z tylu. Tylna kanap wygodna nawet 3 doroslych facetów mzoe usiac spokjnie i podrozowac wygodnie nie bola plecy na fotelach ani na kanapie, fotele posaida bardzo dobre podparcie lędźwiowe, neistety brak regulacji podnoszenia fotela.
~wojtac
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
mało jest samochodów oferujących w tej cenie takie obszerne wnętrze autko jest jak z gumy. zapakuje piętkę dorosłych osób i nikt nie narzeka na brak miejsca na nogi czy przesadną ciasnotę. ewentualnie jak osoba wysoka to haczy głową o podsufitkę . bez obaw to nie tico :)
~kro2000@o2.pl
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Mój fotel jest odsunięty na maxa, więc z tyłu tak sobie...Za to z przodu...no kurde....to na autobanie, moja lewa noga spoczywała na desce przy lewym słupku i to jeszcze wyprostowana;] a mam 194 wzrostu;]] Jeżdżę jak król;]
~Bosch
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Z przodu OK.bardzo wygodnie,ale jeden duży minus za mało miejsca nad głowami zarówno z przodu jak i z tyłu(mam 187cm jeszcze trzy i bym dotykał głową dachu!).Szkoda że taki płaski bagażnik, ale most też musiał sie gdzieś zmieścić.
~HARNAŚ
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Mam u siebie fotele firmy Inter Groclin, z tyłu zrobiło się troche ciaśniej (choć jest znośnie), największym chyba minusem jest problem z miejscem na glowę, dla pasażerów wyższych siedzących z tyłu.
~crouch90
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
miejsca jest sporo ja mam prawie dwa metry wiec to dla mnie sie liczy. jako kierowca nie mam problemu zeby odpowiednio ustawic sie do prowadzenia. z tylu tez bez problemow zmiescimy 5 osob.
~fan poldka krzysztof ka.
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
z daewoo bije go tylko chairman i leganza. wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~andyg
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
miejsca pod dostatkiem jak mam wywalić 40 tys. na jakąś mini skorupkę tylko, że z zachodu no to wolę te nasze kochane T-34 bez lufy wejdzie 4 pancernych i pies i będzie jeszcze miejsce na amunicję
FSO Polonez Caro Plus