Lista ocen FSO Polonez Caro Plus (151) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtac
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
nagrzewnica bardzo długo się grzeje. wentylacja to jest zawsze bo wkońsu nawet ramki drzwi dobrze nie dolegają do uszczelek po czasie. pozatym uszczelki się zchodzą i bywa że zawiewa z okolic lusterek. ale nie ma co narzekać. drażni tylko to że nawet w obiegu zamkniętym potrafi parować w środku i stojąc w korku czuć spaliny.
~kro2000@o2.pl
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
no w zimę to szybko się grzeje, zwłaszcza na lpg;] latem, też dmucha zimnym. Sterowanie nawiewami żywcem wyjęte z espero i u mnie nie działa już od roku. Niby muszę wymienić tylko wężyk od podciśnienia, ale jakoś nie chce mi się rozbierać tej całej deski!! Mnie nie przeszkadza, ale chyba się tym zajmę, zwłaszcza, że są wakacje;]
~tynium
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Wszsytko dobrze jak w normlanym samochodzie, szczelne naweiwy. Nagrzewa sie normlanie, posiada obieg wewnetrzny, automatyczne włączanie tylnej szyby ogrzewanej, nie wime skad ale Polonez sam wie ze am oszroniona lub pokrytą rosą szybe, hm?
~emil
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Choć silnik szybko się nagrzewa to nagrzewnica już trochę gorzej. Para, śnieg co prawda znikają z szyb ale raczej tak sobie grzeje;] Latem słabo chłodzi - ale szyby w dół i jedzie się dobrze;] Dobrze, że można kierunek nawiewu ustawić;]
~Polonez_Rider
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Nie mam większych zarzutów wobec grzewania i wentylacji. Jedynym jest to, że w podczas ostatnich tęgich mrozów czas jakiego wymagało nagrzanie auta wydawał mi się wiecznością...(co nie do końca jest obiektywne z mojej strony;)) Mimo to 4
~Krzysiek
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
jesli termostat jest sprawny nagrzewa bardzo dobrze. minusem sa parujace szsyby, a dokladniej to ze nawiem skierowany na szybe nie odszroni bocznych.. zatem najpierw nawiem na przednia, a pozniej na boki. nogi musza troche poczekac na cieplo
~Czaro
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Klimatyzacja działa doskonale, w upalne lato temperatura powietrza wychodzącego z nawiewów na desce około 3 *C. Ogrzewanie w najcięższą zimę potrafi zamienić samochód w saunę. Dobrze pomyślane sterowanie podciśnieniowe.
~akrupowicz - konrad9911@gazeta.pl
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Zaporzyczona z Daewoo Espero. Niewątpliwie znakomita decyzja. Niezawodna i da się zrobić prawdziwą saunę. Wewnętrzna cyrkulacja i nawet była opcja z klimą. Zdecydowanie lepsza od tej oryginalnej ze starego MR93
~Wojtek
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Latem zbyt mocno nagrzewa się powietrze w układzie wentylacji. Wentylator na 1-2 niesłyszalny, na 3 w normie, na 4 zbyt głośny. Ogrzewanie działa bardzo dobrze pod warunkiem że jest sprawny termostat (jeden wystarcza na 2 zimy)
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Caro Plus
11,6
10,8
~radip
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
w zimie ciepelko elegancko latem czasem trzeba sie posilkowac otwartym oknem ale dostepna byla wersja z klima dmuchawa wydajna obieg zamkniety nic nie daje moze z winy nieszczelnosci karoserii?
FSO Polonez Caro Plus