Oceny FSO Polonez Caro Plus

FSO Polonez Caro Plus - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (47)

4,1
~akrupowicz - konrad9911@gazeta.pl
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Bardzo dobra jednostka napędowa.
~wojtac
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
mimo wagi poldka silnik daje radę, trochę trzeba go bujać od świateł ale po przekroczeniu 60km/h idzie zaskakująco dobrze i ciągnie do około 170km/h :) wicej nie jechałem bo traci się panowanie nad pojazdem :)
~hans@gower.pl
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Po swapie z 1.6 GLi BOSCH na 1.4 GTi nie umiałem spokojnie ruszyć tym autem. Nie straszne mi było wyprzedzanie przyspieszenie jest lepsze, od 4 tys obr. zaczyna sie budzić życie w tym silniku na niższych obrotach zachowuje sie podobnie jak 1.6 GSi.
3,3
~bełciarz
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Silniczek jest dosyć żwawy w tym Poldku :)
~Tomba
~radip
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
silnik dla mnie elegancki tylko 84 KM ale niejeden sie juz zdziwil jak go poldek lyknal na trasie albo autostradzie tu uwaga jak kupisz poldka dowiesz sie ze kazdy CHCE CIE wyprzedzic! nie wiem skad to sie bierze ale ja sie nie daje latwo ;)
~kloc
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Wielopunktowy wtrysk to niezłe rozwiązanie. Przyśpieszenie i osiągi w zupełności wystarczają na jazdę po Polsce. 160 Km/h na LPG. nie jest źle.
~polonez drift machine :)
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
blisko 150 tys przebiegu i ani kropli zużycia oleju - od wymiany do wymiany (co 10 tys km - pełny syntetyk 5W/50 mobil)
~Kamil -- prosze pisac :) kamil02052@wp.pl
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Najbardziej zaskoczył mnie silnik. wczesniej mialem poloneza 1.6 95r. na gazniku mial okolo 60 koni mechanicznych teraz gdy mam 84 konie i silnik jest na wielopukncie jazda nim to na prawde nie mecząca praca....aha i jeszcze bardzo wielikm plkusem jest to ze posiada ładniejszą o wiele ładniejsza deske rozdzielcza niz starsze polonezy oraz wspaniałe ogrzewanie które szybko chlodzi i nagrzewa i [rzedewszystkim WSPANIAŁE WSPOMAGANIE KIEROWNICY co...
~Seweryn
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
W moim polonezie silnik byl jak nowka wszystko bylo tak jak powinno byc swietnie sobie radzil,nie tylko silnik mnie zaskoczyl ale wygoda,w tym aucie tez jest bdb tanie czesci i naprawde kultowy samochod ktorym mozna wszedzie pojechac tylko dbac o niego a cie nigdy nie zawiedzie.
FSO Polonez Caro Plus