Lista ocen FSO Polonez Caro (442) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 531 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Americanos
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Za 5-6 tyś zł co można kupić innego w chwili obecnej?Samochodu wielkości poloneza raczej nie bardzo.Jak na moje potrzeby ten samochód wystarcza w zupełności.Wiem,że jest takie jaki jest ale mam tę przyjemność że nie jestesmy na siebie skazani :) (tzn samochód kupiłem za gotówkę nie musze się z nim męczyć przez ileś tam lat) Gdy będzie więcej tanich samochodów z UE pewnie dojeżdżę poczciwca i zmienię na coś innego ale myślę,że jeszcze z rok dwa...
~DAniel
Caro 1.6 76KM 56kW
jak za tą cene nowe auto kosztowało 20 000- duże przestronne auto wmiare niezawodne i dostosowane do polskich warunków( naprzykład niejest przesanie niski), gdyby poprawiono jakość niektórych elementów przedewszystkim Blacha i silnik inny, a cena podobna to naprawde było by BDB auto ale żółtki sie za to wzieły z zrobili ATU heheh, ten zam stary polonez tylko jeszcze bardziej szpetny, ale cóż tego juz niezmieni
~Magoo
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Za 2000-2500 zł życzę każdemu aby kupił samochód z którym będzie miał tyle problemów co ja z moim "Apollo" :) Wiem jednak,że to fikcja.Mój kuzyn ma Corsę z 1988 r i jak mu nawalił wybierak do skrzyni biegów to za dwa płaskowniki z 2 plastykowymi tulejami chcieli od niego 600 zł w salonie.A do Poldka można za tą kase pół auta wymienić :)
~lskx
Caro 1.6 87KM 64kW
Nie kupisz taniej sprawnego, taniego w eksploatacji, dużego i pakownego wozu. Wbrew pozorom, da się go od czasu do czasu pogonić na trasę, idealny na lokalne ścieżki. W tej cenie jaka jest konkurencja? Poniemiecki Golf II, skatowany niemiłośiernie Renault 19 lub kilka innych wynalazków. VW nadające się na złom? Dziękuje, postoje.
~Paweł "RSVR500"
Caro 1.5 75KM 55kW
Poldka Caro 1,5LPG można kupić za 1400-1000 a nawet i 500zł (bez blachy :) Dla kogoś kogo po zakupie nie będzie stać na drogie części do np. japończyków czy zachodnich: Super! Do przemieszczania się z punktu A do B ok maszyna. Tylko bez wspomagania ciężko na mieście. I coś dla patriotów: Polska myśl techniczna!
~W
Caro 1.6 87KM 64kW
Za cenę zakupu nowego egzemplarza na pewno nie dostawaliśmy złego samochodu. Teraz są to śmieszne kwoty, a można wyhaczyć dobrze utrzymany egzemplarz użytkowany przez emeryta, który przy rozsądnej eksploatacji da nam większą radość z użytkowania niż zajeżdżony trup z zachodu za podobną kwotę.
~Sid
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Zmienilbym bym w nim tylko silnika tak na 1400-1600 ale oczywiscie ma byc diesel tylko zeby wycisneli z neigo ile sie tylko da,mam w planach dojechac go do 200 tys i zmienic tez na poloneza tylko teraz albo atu plus z silnikiem 1400 albo caro tez z tym silnikiem,z tego jestem bardzo zadowolony
~KOWAL POLDAS DRIVER FSO SPORT TEAM
Caro 1.5 75KM 55kW
Nie da się taniej kupić pojazdu tej wielkości, o takich osiągach którego będzie sie tak tanio naprawiało i będzie można nim w miarę wygodnie podróżować. Idealne auto dla ludzi młodych. Jeśli spjrzy się pod tym względem można wybaczyć nawet wysokie spalanie o ile mamy LPG.
~FAN POLSKIEJ MOTORYZACJI
Caro 1.6 76KM 56kW
za swojego poldka dałem 1300zł, był z gazem, miał zamontowane wspomaganie kierownicy i alarm, był bez sladów korozji co prawda silnik mół ale od 3 lat chodził tylko na gazie i w dodatku było to auto od taxówkaza.Jak dla mnie za taką kase lepszego autka jeszcze nie ma.
~Wojtas
Caro 1.5 75KM 55kW
niskie ceny troche niweluje liczba awarii i paliwozernosc, ale i tak po uwzglednieniu kosztu zakupu wychodzi sie na plus. Ale chetnie poniose w przyszlosci te koszty i z przyjemnoscia przesiade sie na cos innego, ale tez duzego. PRECZ Z MALYMI SAMOCHODAMI !!! PRECZ! PRECZ!
FSO Polonez Caro