Lista ocen FSO Polonez Caro 1.9 D 69KM 51kW 1991-1997 (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Caro 1.9 D 69KM 51kW
2 tygodnie po kupnie poloneza zrobiłem w tydzień ponad 2000 km jadąc za granicę. 0 przygotowań, a dojechał na miejsce i z powrotem bez problemu. Dlatego uważam że polonez 1.9 jest najlepszy do użytkowania na co dzień
~Hektor999
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Wszystko zależy jak auto było traktowane.Jeżźęli dba się o nie w miare możliwości to nie zaskakóje z nienacka usterką.Czesto zdarza się tak że jak ma sie coś zepsuć to samochód da o tym znać wsześnie :)
~Damian (domi1978@tlen.pl)
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Zawsze dojechałem do celu, wymieniłem pompę woda 120zł,uszczelniacze .wałka rozrządu wału korbowego ale to wiaże się z bzrdzo duzym przebiegie patrz niżej.Pozatym silnik swietny i naprawdę prawie bezawaryjny.
~RafałG, rafaelog@poczta.onet.pl
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Musze powiedzieć że jeszcze mi nigdy i nigdzie nie odmówił posłuszeństwa, no ale raz było w zimie tego roku co były takie silne mrozy, ale było tylko raz!!
~Ł.L
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Nie było takich które kosztowały majątek lub zmuszały na pozostawienie na dłuższy czas w warsztacie
~harrold
Caro 1.9 D 69KM 51kW
poza tym że paliła się elektryka i to już 3 most i 2 skrzynia bite z każdej strony to super auto ;)
~Adam
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Remont przy 150 kkm - a ponoc takie rzeczy powinny zdarzyc sie przynajmniej przy 350kkm
~inforobert@wp.pl
Caro 1.9 D 69KM 51kW
przepalenie się przewodu zasilającego pompe wtryskową, wymiana łożyska oporowego (80tyś)
~Mirek Jacek
Caro 1.9 D 69KM 51kW
instalacia elektryczna -utlenianie się wońcówek elektrycznych i innych styków

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomek
Caro 1.9 D 69KM 51kW
karoseria rozkłada się sama czasami trzeba zainwestować w zawieche i elektryke
FSO Polonez Caro