Lista ocen FSO Polonez Hatchback (72) - Widoczność

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Manfred1987
Hatchback 1.5 75KM 55kW
cienkie słupki i duże szyby widoczność bardzo dobra lecz z racji \"borewicza\" nie posiada tylnych bocznych szybek (osobiście bardziej mi się podoba) co powoduje całkiem spore martwe pole... parę razy nie zauważyłem ciężarówki -> trzeba się powychylać z fotela by wszystko zobaczyć z tyłu po bokach... wsteczne lusterko + cofanie + ogólna widoczność w lusterkach duży pozytyw nawet w stosunku do nowych wozideł
~Volver
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Dobra widoczność poza cofaniem, wtedy było to loterią i trzeba było być kierowcą! Słupki przednie nie zasłaniały jak teraz przejścia dla pieszych a dawały wytrzymałość nadwoziu na dobrym poziomie.
~Paweł Mazur
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Widoczność jest generalnie mocną stroną tego samochodu, choć komuś kto przesiada się na Poloneza z małego samochodu, takiego jak choćby Fiat 126p, Cinqecento, czy Seicento może sprawiać trudności cofanie.
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
Widoczność na boki i z przodu bardzo dobra. Z tyłu rónież nie ma co wybrzydzac. Duża tylna szyba daje ogromne pole widzenia w lusterku wstecznym.
~dark_sky hurricane9kp@op.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
dla mnie rewelacja i do przodu i do tyłu, na boki bardzo poprawna, czasami w zimie i na jesieni gorsza ale to wina przeciętnej wentylacji wnętrza :D
~p i o l o o n @ o 2 . p l / Daro
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Trochę przeszkadzał mi lewy słupek na przedniej szybie, ale to dlatego ,że mam długie nogi i jeżdżę z fotelem odsuniętym max do tyłu (przyzwyczaiłem się)
~serafin2001@o2.pl
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Ja nie narzekam, auto duże, ale nie mam problemów z tytułu braku widoczności. Szybka w tylnym słupku bardzo pomaga. Gorzej jak szyby zaparują ;)
~spas12
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Mam najstarszy typ nadwozia bez szybek na tylnim słupku ,więc do tyłu widoczność jest trochę ograniczona . Przód pod tym względem bez zarzutu.
~vonAue
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Typowo dla aut z tamtych lat - świetna widoczność do przodu i na boki. Wstecz trochę przeszkadzają tylne słupki.
~Elvis
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
widoczność w tych samochodach jest o wiele lepsza niż w wielu nowych samochodach typu punto, corsa, astra, C4,
FSO Polonez Hatchback