Lista ocen FSO Polonez Hatchback (84) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Manfred1987
Hatchback 1.5 75KM 55kW
powiedzmy że przeciętne... posiadam niestety ogzemplarz powypadkowy (lecz od nowości w rodzinie) i przy skłądnaiu w zasadzie nie włożyli wyciszenia... ratowałem się ociepleniem kominków (wiem kiepski pomysł... ale to wyjście tymczasowe w przyszłości kompletna odbudowa) i dudniący wydech (ostatni tłumik zmieniony na przelotowy by zniknęło to słynne pierdzenie/świstanie wydechu obecnie chodzi o wiele przyjemniej a ogólna głośność nawet spadła)
~spas12
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Nowy poldek jest w miarę jak się zużyją niektóre łożyska (łożysko na wałku sprzęgłowym w skrzyni, na wałku atakującym w tylnim moście i oporowe sprzęgła - te najczęściej buczą) zaczyna trochę śpiewać ,ale nie zastąpi to radia bo wszystko na jedno kopyto
~dzonks@gmail.com
Hatchback 1.6 GL 87KM 64kW
cudów nie ma ale aerodynamika dobra, nie ma jakichś niesamowitych gwizdów czy czegoś, wiadomo że nie ma startu do chociażby audi80 czy czegoś w tym rodzaju ale nie ma się wrażenia że się jedzie rowerem. jest ok.
~Volver
Hatchback 1.5 75KM 55kW
W latach nowości silnik był bezszmerowy, potem głośniej. Wyciszyłem go dodatkowo w latach 90-tych i poprawiło się znacznie. Ponieważ nie jeździliśmy wtedy szybciej niż 120 km/h, nie było źle!
~taki jeden co miał poloneza
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
wyciszenie słabe,ale mi to nie przeszkadzało..lubiłem warkot silnika wdzierający się w mózg powyżej 3500 obr ;),a tak na poważne...rolls royce to nie był,ale tragedii też nie było..może dlatego że most nie wył
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
Kiepsko, kiepsko. Wyciszenie nie jest najlepsze. Silnik jest dosyć głośny i słabo wyciszony, więc dłuższa podróż polonezem może wprawic nas w rozstrojenie nerwów.
~Lukasz Niebieski Polonez wspomniania pozostaly !!
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
oj z tym to juz gorzej wyciszenia chyba wcale nie mialy jak nie silnik to most wyl ale radio sie zakalda i wtedy nic nie slychac tylko muzyczke na maksimum
~dark_sky hurricane9kp@op.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
z silnika pięknie brzmi jak ktoś lubi :), wiatr we włosach przez szczeliny czasami sie wdziera, postukiwania z podwozia, dla mnie do przyjęcia dla wielu nie :>
~serafin2001@o2.pl
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Kiepsko, ale da się żyć i jechać. Przy prędkościach ponad 50 słychać coś tak jakby szyby były rozszczelnione. Samego silnika miło posłuchać.
~Vev :)
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
przy tych predkosciach przy ktorych ja jezdze to sie dziwie ze jeszcze slysze,moj dziadek jechal 110 kmh i musial zazyc ibuprom,"gwizdze" jak ......... ;)
FSO Polonez Hatchback