Lista ocen FSO Polonez Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW 1978-1991 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~taki jeden co miał poloneza
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
a więc...nie zapominajmy o tym że samochód powstał w drugiej połowie lat 70tych ubiegłego wieku,jednakże wszystko pod ręką,zegary czytelne aż do bólu,siedzenia też bardzo wygodne,jedyne co mi przeszkadzało to brak możliwości regulacji kierownicy
~vonAue
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Ergonomia na minus. Przełączniki sprawiają wrażenie rozrzuconych losowo bez żadnego zamysłu. Nawet po 2 latach jeżdżenia tym autem często nie mogę spamiętać gdzie co jest. Brakuje też podświetlenia klawiszy.
~serafin2001@o2.pl
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Z przodu fotele wygodne, z tyłu kanapa miękka, ale nieprofiloana. W środku na pewno przytulniej niż w maluchu. Mało schowków, zbyt duża kierownica, po ciemku mam czasem problemy z "wymacaniem" przycisków.
~p i o l o o n @ o 2 . p l / Daro
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
FUULLLLL Wypasssssss No chyba że zmienić siedzenia (ale trzeba lubić stare samochody bo nie porównuje sie do Forda Scorpio czy jakiegoś Volvo)
~Vev :)
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
ergonomia jest ok,pare rzeczy (potrzebnych) nie chodzi (np.tylnia wycieraczka),jesli bym dal 3 to byl bym drobiazgowy ;P
~Jar
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Z ergonomią to ma raczej niewiele wspólnego - niektóre przełączniki są w baaardzo niewygodnych miejscach.
~CHUDSON
Ergonomia wnętrza ok , jedynie włączniki nie podświetlane aż do modelu roku 94
~dudi
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
spartanskie wnetrze ale i tak go lubie
~-MIZAP-
Wszystko OK.