Lista ocen FSO Polonez Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW 1991 (5) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dark_sky hurricane9kp@op.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
ogólnie polecam jako pierwszy samochód do nauki jazdy, lekki tył napęd na tył nad i podsterowność, wymaga cierpliwości i jakiegokolwiek przywiązania i wiedzy technicznej na prostym poziomie. Ten który jeżdzi u mnie w rodzinie jako 2 auto tylko raczej po mieście terazjest otoczony opieką raczej. Za cene 1500 - 2000 tysie można kupić takie cudo jak moje. Zaznaczam że jest to polonez Caro z 92 r. kolor seledynowy metalic + elektryka szyb z przodu...
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
Mimo wielu wad, niedoróbek i archaicznej konstrukcji jest to samochód udany. Łatwość obsługi oraz naprawa jest dużą zaletą tego samochodu z (punktu eksploatacyjnego). Jeśli masz w sobie smykałkę do dłubania przy samochodach to polonez nie sprawi żadnego problemu. Chociaż mógłby mieć troszkę lepsze blachy, mniejszą awaryjność i żwawszy silnik. Reszta to kwestia indywidualna.
~gienekleciej@op.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
no cóż nie jest to japończyk, ale jest tani w kupnie i eksploatacji, a to się liczy, jest mocny i wytrzymały jak muł. Jeżdżę dużo bo 2000km miesięcznie, stosuję dobry olej, klocki Lucasa, hamuje jak brzytwa, jak na 1992 rocznik to blachy dzielnie się trzymają, trochę będę musiał już w tym roku porobić, głownie drzwi. Ogólnie jestem bardzo zadowolony
~dgawlow@yahoo.com
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
Autko calkiem przyjemne, na kieszen studenta wrecz doskonale, jesli chodzi o zuzycie paliwa to polecam instalacje LPG. Na bardzo dlugie trasy bardzo wygodne. Jedyny mankament w moim samochodzie to glosna praca mechanizmu roznicowego (wlasne lenistwo: nie chce mi sie go naprawiac)
~Matys
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z Poloneza jestem posiadaczem już drugiego i narazie pozostane wierny tej marce! ;)
FSO Polonez Hatchback