Lista ocen FSO Polonez Hatchback 1.6 87KM 64kW 1986-1991 (28) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zgred
Hatchback 1.6 87KM 64kW
przed zakupem wszyscy mnie ostrzegali że polonez to muł,nie chce jechać i ciągle się psuje..ten egzemplarz całkowicie temu zaprzecza,co prawda silnik ma 94.000 km,od nowości i to być może dlatego,ale chodzi jak zegarek,mimo swojego wieku 0-100 km/h wykręca w nie dużo ponad 14 sekund,elastyczność..hmm wiem tylko tyle że na piątce przy 90 km/h można przyspieszać ;)
~ de_Bolo
Hatchback 1.6 87KM 64kW
hmm.... Silnik mojego Poldasa to nadawał sie do "remontu" zaraz po opuszczeniu fabryki ;) Mój dziadek kupił go jako nie dop[uszczony na eksport do Francji 3 gdzies..już w tedy nie dało się skręcić popychaczy tak żeby był "cicho"(coś sie krzywo odlało...) ALE... tak oto do dnia dzisiejszego pyrka.. Osiągi jak to w poldku ;)
~Jack
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Przy pojemnosci jaka jest tutaj 1600 silnik powinien byc zrywny i dosyc mocny a tu jest mulaty,slaby,ospaly ale przynajmniej nawet malo pali ale to nei jest pretekst zebym mu dal 2 albo 3......
~A.M.
Hatchback 1.6 87KM 64kW
silnik pięknie się sprawuje,zwija asfalt tylko olej "troszeczkę" wycieka 2 litry na 1000 km. ktoś kiepsko go przerobił z łańcuszka rozrządu na pasek
~Mulder
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Bardzo fajny ten GLE,SLE był troche mulaty i jechał tylko 145 km/h.Na starym przejechałem 90 tyś ale chcialem zmienic na GLE wiec tak zrobiłem.
~FSO_Polonez
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Stara, prosta konstrukcja, bardzo prosta w obsłudze. Samemu bez problemu odnowisz silnik.
~BodzioT
Hatchback 1.6 87KM 64kW
111 KM i 150 Nm robią z polonezika istna bestje a w dodatku silniczek kreci sie jak oszalały
~maxi
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Przyspieszenie jest takie ze ledwo wyjade z pod domu i po ok. 35s mam na budziku prawie 100 km/h
~Kundzior@plusnet.pl
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Jak zimny to możliwy, jak się nagrzeje to hehe jak by coś tam się zacierało :) A drży jak cholera.
~edek
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Ładnie chodzi,ma kopa.V-max 140-160 km/h.Jest troche huku ale dopiero przy ok. 4,5x1000 rpm.
FSO Polonez Hatchback