Lista ocen FSO Polonez (778) - Widoczność

Na liście zabraknie 1111 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tygrys
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Z widocznościa w polonezach jest kiepsko mialem 3 przykre doświadczenia wlasne w związku z tym, na przejezdzie bez szlabanów ułożonym pod kątem ostrym w stosunku do jezdni podczas dojeżdzania tylna belka (ta miedzy klapa bagażnika i malym okienkiem z tyłu) zasłania i raz wlasnie bym skonczył pod pociagiem bo sygnalizacja byla uszkodzona ... Druga sytuacja że własnie lusterka są źle zrobione bo w miescie przy zmianie pasa w lusterku nie...
~erzetjot
Atu 1.6 76KM 56kW
nie najgorsza, ale i nie najlepsza, mam 190 cm wzrostu i mam maksymalnei oddalony fotel często przeszkadza mi lusterko w widoczności z przodu, nie mówiąc już o źle zbierających wode wycieraczkach pow. 100 km / h. Lusterka posiadają czarną strefe zdarza sie niewidzeć pojazdu na pasie obok ani przez okno ani przez lusterko podczes zmiany pasu warto lekko mocniej odwrócić głowę dla bezpieczeństwa, ewentualnie obserwować wcześniej pas
~Manfred1987
Hatchback 1.5 75KM 55kW
cienkie słupki i duże szyby widoczność bardzo dobra lecz z racji \"borewicza\" nie posiada tylnych bocznych szybek (osobiście bardziej mi się podoba) co powoduje całkiem spore martwe pole... parę razy nie zauważyłem ciężarówki -> trzeba się powychylać z fotela by wszystko zobaczyć z tyłu po bokach... wsteczne lusterko + cofanie + ogólna widoczność w lusterkach duży pozytyw nawet w stosunku do nowych wozideł
~wroclawianin
Caro 1.6 76KM 56kW
Widoczność jest DOSKONAŁA !! Zadnym autem nie jedzi mi się lepiej po zakorkowanym mieście. Można mykać z pasa na pas, przjezdzać bardzo blisko innych uzytkowników, np. na waskiej ulicy Pulawskiego, miedzy TIR a tramwajem. Jeżdzę również firmową Toyotą Carrollą z 2003r, Clio III i POLONEZ przy tych autach, ma DOSKONALĄ widoczność.
~amarantowy
Truck 1.9 D 70KM 51kW
Do przodu i na boki ok. Lusterka boczne dość duże więc do tyło również w porządku. Środkowego lusterka nie użytkowaliśmy, bo paka miała budę z żywicy i nie było żadnych szybek. W związku z tym musiałem nauczyć się cofania na lusterkach bocznych, a tego nie uczyli przy zdawaniu na prawko. Życie zweryfikowało teorię!
~Shoovarath
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Brak klimatyzacji i długo rozgrzewająca się nagrzewnica (tylko z 2 nawiewami!). Proste fotele, dość sztywne (daleko im do tych z W123). Kanapa tylnia dobra dla 2 osób, wszystko ze sztywnymi nieustawnymi zagłówkami. Nie ma co czarować. Komfortem nie grzeszyło i nie grzeszy. Widoczność w normie.
~wojtac
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
doskonała. zero dmuchanych słupków i przepompowanych plastików. jedyny minus to pochylona z tyłu szyba ale to w końcu fastback i pod złym kontem zamontowana szyba przednia która w słoneczne dni i w nocy odbija kokpit. bywa upierdliwe i wymaga skupienia ale nie jest to problem tylko polonezów.
~Polish
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
bez wiekszęgo komentarza który stałby się większym komentarzem gdybym rzeczywiście go napisał, więc skoro tego nieuczynie nie będzie to wielki komentarz ponieważ niemam zamiaru się zanatdo rozpisywać, wracając do tamatu krótkiego komentarza w którym miałem się nierozpisywać powiem tak: widoczność mierna
~KAMIILCIIOCars
Caro 1.6 87KM 64kW
Tu było by doskonale gdyby FSO zamontowało lepsze lusterka, Caro ma je bardzo małe i nie wiele w nich widać. Jednak pod względem widoczności to Caro est dość dobrze zaprojektowany gdyż widzimy wszystko dookoła auta.
~Tomek
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Tak jak napisałem powyżej nie jest to omega ale naprawdę jest ok trzeba dbać o elementy zawieszenia a samochód pancerny na nasze polskie drogi a jak już coś się zużyje to części bardzo tanie i dostępne wszędzie... Widoczność na 5+