Lista ocen FSO Polonez Truck (38) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~udany zakup
Truck 1.6 87KM 64kW
W sumie nic powaznego,krzyzak na wale,ale normalna sprawa przy takim uzytkowaniu,powiem wiecej,az dziw,ze nic.Mam wyrobioną opinię poldka mialem ladnych pare lat temu,po nim mialem dwa dostawcze VW,mercedesa 100MB(tu to awaryjnosc-przednie zawieszenie,a koszty),teraz posiadam Mazde E2200 i tego dostawczaka chyba tylko lepiej będę wspominal niz poldka.Polonazy dostawcze to bardzo twarde auta,gdyby nie korozja ,mimo ,ze przestarzale bardzo...
~amarantowy
Truck 1.9 D 70KM 51kW
W ostateczności to chyba tylko silnik ostał się oryginalny. Serwisowaliśmy go tak jak było w instrukcji i wg potrzeb. Dzięki temu fachowcy wymieniali wszystko na tyle wcześnie, że nie woził się lawetami. Niemniej faktycznie podzespoły nie wytrzymywały długo. Rdza go brała ale nie było dziur. Zakonserwowaliśmy progi i jakoś trzymał się kupy.
~TruckCargo
Truck 1.5 82KM 60kW
Jak coś się zepsuje to w większości przypadków jest auto do ruszenia po chwili namysłu i komplecie narzędzi pod ręką. No chyba że jakaś część odmówi współpracy - ale tak może stać się przy każdym aucie jak się nie zagląda do niego regularnie i nie kontroluje co się dzieje
~marek.opychal@op.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
Na przestrzeni 10 lat auto odmówiło posłuszeństa tylko dwa razy. Raz gdy ruszając ukręciłem wał korbowy ;), drugi raz gdy pod Opocznem trafiłem na asfalt pokonując bokiem zakręt na drodze szutrowej (pęknienta ośka kół satelitarnych). Poza tym bezawaryjna rajdówka.
~JACEKRATAJCZAK@WP.PL
Truck 1.6 87KM 64kW
SILNIK WYMIENIŁEM MOST WYREMONTOWAŁEM ZA 700ZL KTURY POTEM ODAŁEM NA ZŁOM ZA 20 ZŁ DRUGI MOST ZA 200 WAŁ KSZYŻAKI POTPORE WAŁU TEGO MOSTU TO NIEMOGE PRZEŻYĆ A MUWILI NIE NAPRAWJAĆ BO NIC ZTEGO
~TruckDriwer
Truck 1.6 87KM 64kW
Mam go z starym układem hamulcowym ostatni modle przed lukasem -hamulce takie sobie,drażki,gałki to norma ale w tym akurat mają w 90% udział nasze jak że piękne drogi
~PeweX
Truck 1.5 82KM 60kW
Dopoki go nie wytuklem na calego tzn. do 300 tys bylo wszystko dobrze nigdy mnie nie zawiodl ale potem zaczelo sie jak nie jedno to drugie poprostu zmeczenie materialu.
~Piotr Sz-nek
Truck 1.6 87KM 64kW
TRAGEDIA!!! daje przeciętnie bo raz nim wiozłem 600 km ponad tonę i choc zdychał pod górki to dojechałem .( Co prawda po tej trasie poszła uszczelka pod głowicą)
~marcinSANDOMIERZ
Truck 1.6 87KM 64kW
Uszczelka pod głowica i takie tam duperele pasek klinowy urwał mi się 3 razy elektryka do bani a najlepsze jak się opuści kierownice to klakson nie działa i kierunki nie wyskakują
~łajtar@osiedle.rybnik.net.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
45 000 - wypadnięcie koła tylniego z półośką, 3 akumulatory, 120 000 - luzy w kierownicy 170 000 - sprzęgło. Róźnie inne dupsy które po ignoracji same się naprawiały.
FSO Polonez Truck