Lista ocen FSO Polonez Truck (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~amarantowy
Truck 1.9 D 70KM 51kW
Do przodu i na boki ok. Lusterka boczne dość duże więc do tyło również w porządku. Środkowego lusterka nie użytkowaliśmy, bo paka miała budę z żywicy i nie było żadnych szybek. W związku z tym musiałem nauczyć się cofania na lusterkach bocznych, a tego nie uczyli przy zdawaniu na prawko. Życie zweryfikowało teorię!
~holi
Truck 1.6 87KM 64kW
miałem model 2 osobowy - widoczność do tyłu prawie zerowa, na boki mocno ograniczona, lusterka zdecydowanie za małe jak na auto z taką paką
~Seba
Truck 1.6 87KM 64kW
Do tyłu żadne... (to chyba oczywiste... Truck) Dlatego niewiem dlaczego zamontowali mi lusterko w kabinie... hehe...
~TruckCargo
Truck 1.5 82KM 60kW
Truck ma zawzyczaj budę lub pakę więc nie ma czego oczekiwać poza widokiem na boki, do przodu i 2 lusterka - mi wystarcza :)
~Morpheus
Truck 1.6 87KM 64kW
Całkiem niezła ... tylko po jaką cholerę takie wielkie lusterko na pół szyby jeżeli mam z tyłu pakę ... to jakieś nieporozumienie
~jagers77@interia.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
dobrze pod warunkiem że na pusto, przy pełnym załadunku to tył szoruje po asfelcie a dziób jest wycelowany w jakąś inną galaktykę
~Skati
Truck 1.9 D 70KM 51kW
w kabinie jeszcze ujdzie ale w lusterkach to nic nie widzę. w dodatku trzęsą się strasznie.
~xxx
Truck 1.9 D 70KM 51kW
Bardzo dobra - gdy jest dobra pogoda. Szybko parują swzyby w dni deszczowe i w zimie.
~udany zakup
Truck 1.6 87KM 64kW
Nie za bardzo,czlowiek zapada sie w fotel,siedzi nisko,ale jakos jezdzilem.
~PeweX
Truck 1.5 82KM 60kW
Hmm dwa lusterka zewnetrzne no i buda no ale cos za cos jednak to dostawczak :))
FSO Polonez Truck