Lista ocen FSO Polonez Truck (43) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JACEKRATAJCZAK@WP.PL
Truck 1.6 87KM 64kW
GŁOŚNO W KABINIE WYCISZENIE A CO TO TEN MOST ON NIE WYJE ON RYCZY MUWILI MI ZE WYJĄ ALE NIEWYOBRAŻAŁEM SOBIE ŻE TAK JAK PSZYJADE DO DOMU TO MI JESZCZE GODZINE HUCZY W USZAH JAK MAM JEHAĆ TYM SAMOHODEM TO MIE SERCE BOLI GUWNO A PROPO ZROBIŁEM REMONT MOSTU DAŁEM 700ZL I JESZCZE GOŻEJ WYŁ KUPIŁEM DRUGI ZA 200 ZŁ NARAZIE SPOKUJ JAK TERAZ ZACZNIE WYĆ TO SPALE TEGO ZŁOMA
~Seba
Truck 1.6 87KM 64kW
No i z tym może być problem... niemały... hehe Prędkościomierz odszedł w zapomnienie dawno temu... ale mniej więcej przy 50/60 silnik słychać ;/ ale to przyjemne... hehe... zależy dla kogo ;]
~Piotr Sz-nek
Truck 1.6 87KM 64kW
nie jest źle... jeździłem wcześniej Lublinem 2 w dalekie trasy po 1200 km ... i jak wróciłem to mi 3 dni w uszach dźwięczało. Tym jak jade to jest inaczej. Tylko następny dzień mi dźwięczy :D
~Skati
Truck 1.9 D 70KM 51kW
w środku nic nie słyszę. nawet własnych myśli. głośny disel. ale najgorsze są wibracje i skrzypienia podczas jazdy. trzęsie się cały aż strach że się rozpadnie.
~marcinSANDOMIERZ
Truck 1.6 87KM 64kW
Po mieście jeszcze ujdzie do 60km/h ale na trasie istny koszmar jak bym miał jechać nim do gdańska to wołałbym iść piechota wał tak wyje ze uszy więdną istna katorga
~TruckCargo
Truck 1.5 82KM 60kW
Pewnego razu wyciszenie w komorze silnika się wypaliło ale dnia pewnego fabryczne wygłuszenie poszło na śmieci i zastąpiło je wygłuszenie ISOVER AkuMata i nastała "cisza" :)
~Morpheus
Truck 1.6 87KM 64kW
Jak na Poloneza jest idealnie ... z zewnątrz wydech na obrotach chodzi jak samochód rajdowy :) nie pierdzi ale daje po uszach ... wewnątrz jest bardzo znośnie ...
~łajtar@osiedle.rybnik.net.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
Proponuję owiewki do drzwi - niewiadomo który palant wymyślił drzwi dwuczęściowe. Część z oknami lubi się odchylać - owiewki przeciwdziałają.
~Bartek
Truck 1.6 87KM 64kW
mógłby być lepiej wyciszony, do 90 nie nażekam, a powyżej już wszystro zależy od drogi i warunków atmoswerycznych
~Filozof
Truck 1.6 87KM 64kW
ostatnio napsiukałem pianki montazowej we wszelakie dziury wyzarte przez rdze!! i juz jest ciszej ;))))))))))))))))))))
FSO Polonez Truck