Lista ocen FSO Polonez Truck 1.6 87KM 64kW 1986-1997 (30) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NIKI
Truck 1.6 87KM 64kW
hehe Tak naprawdę kupiłem ten samochód na po to żeby stał i zarabiał na siebie ;) Samochodem jeżdżę sporadycznie ale to naprawdę wielka przygoda. Naprawdę bardzo współczuje ludziom którzy tym czymś musza pokonywać 300 i więcej kilometrów. Układ kierowniczy jest tak nieprecyzyjny że nigdy niewiadomo gdzie to auto tak naprawdę pojedzie, wyciszenie mmmm jakie wyciszenie? Moim skromnym zadaniem go nie ma. Mam te auto rok i w tym czasie...
~jagers77@interia.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
Polski samochód na polskie drogi. Jest on prawie w pełni ekologiczny ponieważ z wiekiem ulega biodegradacji - miewątpliwie z tym hasłem mógłby się stac hitem eksportowym zwłaszcza na zachodzie europy i w USA. Najlepiej mieć sykałkę majsterkowicza - złotej rączki aby radzic sobie z tym samochodem, lub jeżeli żony nie pozwalają pic piwa w domu to zawsze można kupic taki samochód i powiedzieć że idzie sie do garażu pogrzebać przy samochodzie ....
~Majorr
Truck 1.6 87KM 64kW
Polonez jaki jest każdy kto nim jeździł to wie. Każdy egzemplarz jest inny i w tym jest cały urok tego pojazdu. Miałem dwa 93 i 87 rok. Ten pierwszy to muł jakiego mało drugi chodził jak żyleta, zrobiłem nim 100 kkm i jeździłbym dalej ale się blachy rozsypały. Obecnie też mam dwa 93 osobowy i 97 truck. Na moje potrzeby wystarcza. Po takich doświadczeniach sam w miarę zdiagnozuję bolączki a i czasami naprawię.
~Piotrek :)
Truck 1.6 87KM 64kW
Auto jak na swój wiek (8 lat) i przebieg (290 000km) spisuje się dobrze. Od nowego nie przekroczył prędkości 130. Dziś pojedzie się nim 110. Karoseria tragedia ... wymieniłem na nową maskę i jeszcze muszę kupić błotniki bo niedługo będzie można włożyć tam dłoń. Spalanie w miarę w miarę ... za te pieniądze w sumie nie żałuję ze go kupiłem.
~MWCom mwcom@poczta.onet.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
nierówna jakosć wykonania,można trafić model bezusterkowy(rzadkość),a trafiaja się straszne buble.KOROZJA nadwozia-nie da się uniknąć.Krawędź maski utrzyma się max przez 3 lata,poźniej się sypie.Po pewnym przebiegu rozlatuje się mechanizm sterujący dopływem ciepłego powietrza do silnika.Denerwują drobne usterki,dzięki którym auto często trafia do serwisu
~s.b
Truck 1.6 87KM 64kW
Za te pieniądze samochód jak marzenie !!!!!!! Szkoda tylko ze juz nie produkują bo juz bym go kupił :))) Jezdzi u mnie od 6 lat jako firmówka... czyli wiadomo... ale jest super. Jakie auto za tą cene przewiezie 5 ludzi 180cm paka a nawet z opuszczona klapa dłuższa. nawet samochody koło 100 tys nie mogą się równać!!!
~łajtar@osiedle.rybnik.net.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
W sumie kupiłem go za 11 000 tys. zł miał 40 000 km teraz ma 190 tys km i wydalem na naprawy około 2 tys. zł CUDO za te pieniądze powierzchnię ładunkową ma lublina (po przeróbce plandeka 2,65x1,8x1,7 m). Zajechać zajedzie a dużo szybciej mercedesem nie zajedziesz. Dobre radio, muzyczka i hałasu nie słychać ani nie denerwuje.
~karol_ad
Truck 1.6 87KM 64kW
porównując Poloneza z 1990r. do Opla z tego samego rocznika . Musze tu wszystkich użytkowników opla zmartwić jest to nie możliwe gdyż mój sąsiad wlaśnie nie dawno zebrał takiego szuflą do śniegu i wywiuzł na złon na polonezzie nie zauwarzyłem ani jednej kropki rdzy a mój sasiad nie zauwarzył swajego opla
~Paweł P.
Truck 1.6 87KM 64kW
za te pieniadze swietny dostawczak bije wszystkie na leb no chyba ze ktos dysponuje wieksza kasa dla mnie zarobil juz kilka razy na siebie mozna by bylo lepiej robic blachy ale coz wszyscy maja problem w tych rocznikach na gazie chodzi super (najtansza instalacja) jak ktos zaczyna interes polecam

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PREZES08
Truck 1.6 87KM 64kW
Porównując do zachodnich aut, to jest to auto tylko dobre. Ale biorąc pod uwagę realia to auto jest świetne. Poza kilkom mankamentami jest to pewniak, do tego niedrogi. Ewentualne naprawy też;) Poza tym darzę to auto ogromnym sentymentem:):)
FSO Polonez Truck