Lista ocen FSO Polonez Truck 1.6 87KM 64kW 1986-1997 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Morpheus
Truck 1.6 87KM 64kW
Co chwilę to noiwa usterka ... Psują się przewody zapłonowe ( przebijają na silik i auto traci gwałtownie obroty, szarpie i przygasa ), Zużywają się sprężynki przy klockach hamulcowych ( dwie kosztują 2 złote ) ale czynią takie spustoszenie, że szkoda pisać ... hamulce się blokują ( znaczy jeden ) i znosi ... w szybkim tempie zużywa klocki hamulcowe do metalu i niszczy tarczę ... a wystarczy wymienić sprężynki ... Szybko korodują...
~TruckDriwer
Truck 1.6 87KM 64kW
Autko ma ponad 200tys na liczniku na jednym silniku i od nowosci jest zagazowany .Raz była robiona głowica i zmiana na utwardzone gniazda.jak dla mnie auto nie zawodne nigdy mnie nie zawiódł a śmigał po Włoszech podstawa olej bdb. jakości ja mam go zalany od nowości Castrolem i spokuj regularna wymiana przeglądy zawory itp.Widomo Masterem czy Sprinterem to nie jest ale jak na polską myśl techniczną oceniam ok .Nadchodzi czas zmiany z żalem i...
~Bartek
Truck 1.6 87KM 64kW
auto nie zawodzi, Z trasy zawsze dojechałem do domu (w drodze nie staje) po 150 tys przebiegu zaczeły się niewielkie drobiazgi psuć, ale to w każdym samochodzie się zdaża, poważniejszych awari nie miałem co jakiś czas krzyżaki na wale i automat na rozruszniku
~karol_ad
Truck 1.6 87KM 64kW
ten polonez ma już swój przebieg co prawdanie nie mały .Z drobnych usterek wymieniałem pompke paliwa cylinderki hamulcowe i oczywiście wszystkie inne eksploatacyjne cześci takie jak klocki oleje w silniku co 7.000 nie co 10.000 jak zaleca producent płyny amortyzatory końcówki
~Piotr Sz-nek
Truck 1.6 87KM 64kW
Pojechałem w trase i awaria - dziura w chłodnicy ... Wróciłem kupiłem nową chłodnice... zamontowałem pojechałem w trasę to podajnik wody pęknął. Zrobiłem to , to znów chłodnica pękła. Wymieniłem cały silnik (niedawno) i teraz niedawno miałem lekka awarię instalacji gazowej.
~udany zakup
Truck 1.6 87KM 64kW
Bardzo mile zaskoczenie,bardzo ciezka eksploatacja ,przeciązany nagminnie,pracowalem na "Stadionie",rzeżnia dla samochodow-wytrzymal,suwaki od ogzewania sie psuly no i wszchobecna rdza,rdza i jeszcze raz rdza,ale jaka cena
~NIKI
Truck 1.6 87KM 64kW
trudno mi coś powiedzieć bo auto mało jeździ. Jedyne co wiem to : Nie działa hamulec ręczny, rdza go je aż słychać, zamki wszystkie wymieniłem bo nie działały, a po za tym wszystko działa aaa pompa paliwa nie działa
~daniellos2@vp.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
Przepalona żarówka. nnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiicccccccccccccccccccc ppppppppppppooooooooooooozzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaa tttttttttttttyyyyyyyyyyyyyyyyymmmmmmmmmmmmmm
~MWCom mwcom@poczta.onet.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
pęka zbiornik wyrównawczy chłodnicy,wychodzą półosie,modele z hamulcami fiatowskimi po pewnym przebiegu maja problemy z zatrzymaniem się przy pełnym obciążeniu
~Filozof
Truck 1.6 87KM 64kW
moze zadziwie ALE W MOIM EGZEMPLARZU WYMIENIA SIE TYLKO RZECZY PODLEGAJACE NATURALNEMU ZUZYCIU!!!!!!!!!!!!!!!!!
FSO Polonez Truck