Lista ocen FSO Polonez Truck 1.6 87KM 64kW 1986-1997 (31) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Morpheus
Truck 1.6 87KM 64kW
Zero ekonomii ... jeżeli pojedzie się Truckiem szybko i dynamicznie ( pociśnie się go poprostu w obroty ) on odwdzięczy się nam spalaniem dochodzącym nawet w okolicach 25-30 litrów Pb95 / 100 km. Ale w gruncie rzeczy spalanie w mieście jakieś 10-12l/100km a w trasie 7-8l/100km Przejdźmy do kosztów obsługi i napraw ... auto jest tak tanie w utrzymaniu, że nie ma go do czego porównać. Ceny części są wręcz śmieszne ...
~Seba
Truck 1.6 87KM 64kW
HAHAHAHA... ekhm... przepraszam... rozbawił mnie temat... Ekonomiczność (zużycie paliwa miasto/trasa) Jeżeli dla was 18 litrów w porywach do 19 (gazu) to dużo... to się mylicie... raz spalił mi 25... ;/ tragedia! Całe szczęście... że mi zawory wyregulowali... ;]
Truck 1.6 87KM 64kW
auto dla majsterkowicza ,części tanie i często potrzebne, przedni zawias padł po roku,spalanie 13l w mieście,w trasie 10l (lpg)zresztą miasta lepiej omijać brak wspomy ipromień skrętu sktecznie studzą zapał
~holi
Truck 1.6 87KM 64kW
trzeba przyznać, że części są tanie i ogólno dostępne, ale co z tego jak żywotność tych części jest z 3 razy krutsza niż w autach szanujących się marek
~daniellos2@vp.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
jak na jego gabaryty spalanie mieści się w granicach rozsądku. lepiej nie będzie.Nigdy nie miał gazy jeździ na samej benzynie.
~udany zakup
Truck 1.6 87KM 64kW
Bez ladumku 9l,zaladowany ok 12l,do przyjecia,mialem z wysoka zabudowa,oj pojemna to ona byla,tylko zapiecie tyłu wadliwe.
~Filozof
Truck 1.6 87KM 64kW
przeglady robie sam, naprawy tez, zyzywam paliwo tez sam no i czesci tanie i duzo.... nie ma sie czego czepic
~jagers77@interia.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
na gazie przyzwoicie , zwłaszcza po wymianie reduktora w mieście przy zimowych warunkach ok. 14-15 litrów gazu
~Bartek
Truck 1.6 87KM 64kW
Dość duże spalanie 14/11-12, przeglądy tanie, naprawy również, częśći tanie dostępne w"spożywczym na rogu"
~marcinSANDOMIERZ
Truck 1.6 87KM 64kW
Spalanie to totalna porażka. Natomiast awaryjność każdy wie, ale części nie są drogie
FSO Polonez Truck