Lista ocen FSO Polonez Truck 1.6 87KM 64kW 1986-1997 (27) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Morpheus
Truck 1.6 87KM 64kW
Zawieszenie jest idealne ... podziwiam je do dziś ... z przodu kolumny, a z tyłu resory piórowe ... po prostu nie do zajeżdżenia ... próg zwalniający przy prędkości 60 km/h normalka ... A teraz nieszczęsny układ kierowniczy ... luz na ślimaku jakieś zaledwie 90 stopni ... bez wspomagania po kilkuletniej jeździe ma się mięśnie jak po rocznym treningu na siłowni ...
~marek.opychal@op.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
W połączeniu z niebywale sztywną karoserią daje nisamowitą frajdę z jazdy. Auto zachowuje się całkowicie powtarzalnie w zakrętach (warto kupić dobre gazowe amortyzatory do przodu) a hopy nie robią na nim najmniejszego wrażenia. Hamulce po wsadzeniu tarcz Brembo i pożądnych klocków są na tyle dobre że warto na zimę odpiąć servo ;-)
~łajtar@osiedle.rybnik.net.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
a z tyłu raz mi wypadło koło z ośką - godzinka 200 zł i po sprawie (200 zł na trasie szło by za 100) ośka się przekręciła parę razy ale powiedzieli że jest prostsza niż z fabryki (stało mi się to przy 40 000 km i dalej jeżdzę na tej samej). luzy w kierownicy raz robiłem
~jagers77@interia.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
układ kierowniczy w miarę, ale hamulce to juz inna sprawa - napisałem hamulce a powinienem wpisać spowalniacze zwłaszca z ładunkiem pow. 250 kg, tarcze szybko dostają bicia i nie ładnie drży kierownica przy hamowaniu
~udany zakup
Truck 1.6 87KM 64kW
Przystosowany do naszych drog,ale mniej do obciążenia,chyba sie troche czepiam,wozilem i po 1500kg (czesto),nic sie nigdy nie urwalo,nic nie wymienialem przez 70 000tys,ale przy manewrach trzeba uwazac.
~JACEKRATAJCZAK@WP.PL
Truck 1.6 87KM 64kW
KONCUWKI WSZYSTKIE PSZY KUPNIE I NARAZIE SPOKUJ NIC NIE PUKA LEPSZE MA ZAWIESZENIE JAK SKODA FAWORIT CISZEJ DOBRZE SIE JEŻDZI WSPOMAGANIE KIEROWNICY LEKO HODZI
Truck 1.6 87KM 64kW
drugi most ,na poprzednim tylko w słuchawkach,wieczne przecieki na flanszy ,przy 100 kmh robi się troche ciszej,
~gniedz83@wp.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
jeździło mi sie nim zajebiście, bardzo sztywny, bolączka to bardzo słabe spowalniacze :-) (bo to chyba nie były hamulce)
~daniellos2@vp.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
Troszkę duży promień skrętu.Samochód dobrze trzyma się drogi oczywiście z ładunkiem.
~Piotr Sz-nek
Truck 1.6 87KM 64kW
odziwo ... moim zdaniem pieknie trzyma się drogi... zadna rewelacja ale zastrzezen nie mam
FSO Polonez Truck