Lista ocen FSO Żuk (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzychu
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Czy ja wiem? Kierunkowskazy działają albo nie... A drobiazgi nie psują się, bo ich nie ma... :) Raz urwała mi się mocowanie stabilizatora poprzecznego do dolnego wahacza... Niby nic, ale wkurzające... A do wszelkich napraw wystarczają zwykle młotek, śrubokręt i kilka kluczy... :)
~danluki@wp.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
Gdy sie dbało o żuka dostawało się w zamian niesamowitą wytrzymałoś i trwałość. Szczególną uwagę należy zwrócic na stan blach na tylniej klapie i na progach i nadprożach. Czasem znikały światła.
~Majkel
Furgon 2.1 70KM 51kW
Tłuką się plastiki. Musiałem do serwisu jechać, żeby mi coś zrobili z osłoną na pas bezpieczeństwa bo po prostu trzeszczała (i rolka od pasu chyba też).
~PJ
Furgon 2.1 70KM 51kW
Poziom niezawodności zależy tylko od jakosci użytych części (i fachowości naprawy). Na dobrych częściach nie zdarzyła mi się żadna awaria.
~janek
Furgon 2.1 70KM 51kW
tylko swiece sie przepalaja,jak sie przekroczy 100km/h.stal poltora roku i w zime przy -18 oC po podpompowaniu paliwa odpalil od kopa
~KAROL
Furgon 2.1 70KM 51kW
Najgorsze w tym samochodzie jest zawieszenie przednie a tak pozatym niema zeczy ktore by sie psuły zbyt czesto.
~Zet9
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
czasami elektryka coś nie łączy na kostkach, ale to normalne przy aucie tej klasy i wieku 17 lat.
~bartus_89@tlen.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
Jak jeździ to jeździ, poważnych usterek nie zanotowałem nie ma co w zasadzie się popsuć... totalna prostota
~Andrzej
Furgon 2.1 70KM 51kW
Szybko nauczysz się mechaniki albo mechanik z ciebie zedrze.
~Andrzej
Furgon 2.1 70KM 51kW
Szybko nauczysz się mechaniki albo mechanik z ciebie zedrze.