Lista ocen FSO Żuk (31) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartus_89@tlen.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
Jak na skrzynie 3 biegową przełożenia dość dobrze dostosowane pozwalają rozbujać nawet dość mocno załadowanego żuka... pusty na 3 biegu nawet 110 km/h przekroczy ale jest to już męczenie motora... Troszkę za bardzo do tyłu wysunięty drążek zmiany biegów... W planacz jest mątarz skrzyni czterobiegowej z nysy...
~HUDSON HORNET 1951
Furgon 2.1 70KM 51kW
Po latach pracy mi wydaję mi się że po 2100-2300 km skrzynia biegów nieźle się trzyma bo wszystko chodzi jak powinno. A poza tym niema z nią żadnych problemów.
~danluki@wp.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
Zdecydowanie mało biegów, przez co zażynało sie silnik. Należy ją wyczuć jeżeli chce sie dobrze i wmiare możliwości ekonomicznie jeździć.
~adamwlk@wp.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
w moim to tylko 3 biegi,zgrzyt na wszystkich,w ogole jest ich za malo,juz przy ruszaniu z towarem sie poci bo nie ma odpowiedniego przelozenia
~Maciek
Furgon 2.1 70KM 51kW
Do skrzyni przyczepic sie nie moge jedynka troche za wolna ale co tam magia 3 biegowej skrzyni mnie zauroczyła
~żuk
Furgon 2.1 70KM 51kW
Miałem kilka problemów teraz mam 2 p[o kilku remontach ale co to jest na ten przebieg.
~lechu
Furgon 2.1 70KM 51kW
dobrane przelozenia jak na mase i ladownosc, maksymalnie wyciagnie 110 km/h ale na dluuugim odcinku
~Krzychu
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
4 biegi w przód i jeden do tyłu... Jak się zapomni, że to Żuk, to co chwila słychać chrupanie i chrzęst... :)
~f_a_z_e_r
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
lewarek mozna urwac trzema palcami ale to szczegół.biegi trzba wrzucac na chama a do tego sa tylko 3 :(
~Maciej
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Przy małym poziomie oleju pojawiają się zgrzyty i potrafi 4 wypadać.