Lista ocen FSO Żuk 2.1 70KM 51kW 1966-1998 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~danluki@wp.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
Duża szyba z przodu dostarczała takiej widoczności że dzisiejsze samochody mogły by mu tego pozazdrościć. Dodatkowo w niektórych wersjach szyby byłu dookoła samochodu tak więc można powiedzieć że widoczność naprawde była bardzo bardzo dobra.
~Maciek
Furgon 2.1 70KM 51kW
Widocznośc powiem tak w wieku 18 lat gdy tylko zrobiłem prawko usiadłem za stery zuka przedtem miałm kontakt z samochodami osobowtmi ale nie widac utrudnien widocznośc jest znakomita i przy cofaniu i przy normalnej jezdzie
~Majkel
Furgon 2.1 70KM 51kW
Do przodu jest niezła, do tyłu również, ale tylko wtedy kiedy się patrzy równolegle do osi auta. pokonywanie zakrętów strasznie!! przeszkadzają boczne słupki. Po prostu nie widać nic. Trzeba sie wychylić, żeby cokolwiek dostrzec.
~HUDSON HORNET 1951
Furgon 2.1 70KM 51kW
Widoczność jest całkiem niezła. Przez krótką maskę można zaparkować prawie na styk. Z przodu wszystko widać jeżeli chodzi o tył to przez szybę nie za dużo widać, ale są dość spore lusterka.
~adamwlk@wp.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
jezeli chodzi o przod,do tylu mamy tylko lusterka ale do nich nie jestem przyzwyczajony,ewentualnie pozostaje zwinac tylna czesc plandeki wtedy wszystko jest ok.POLECAM!
~bartus_89@tlen.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
Do przodu widoczność świetna, na boki troszeczke gożej czasami trzeba się delikatnie "wychylić" do tyłu oczywiśćie tylko lusterka
~MARCIN 804
Furgon 2.1 70KM 51kW
DO TYŁU BRAK BO LUSTEREK BRAK DO PRZODU DOBRA JAK SZYBA UMYTA A JAK BRUDNA TO WIDAĆ TYLKO MGŁE ALE JEDNAK COŚ
~Iron man
Furgon 2.1 70KM 51kW
szyba z przody ja panorama raclawicka a z tylem troche gorzej ale lusterkami da sie nadrobic
~Marek
Furgon 2.1 70KM 51kW
Do przodu dobra, lecz za wysokie są przednie fotele, do tyłu w furgonie zła.
~Quqer
Furgon 2.1 70KM 51kW
Do przodu bdb do tyłu niezbyt dobrze ale nadrabiają to lusterka.