Lista ocen GAZ 69 (8) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Terenowy 2.1 55KM 40kW
Latem perfecto ! Zimą ... jeżdżę nim 13 lat , też po WAW, przez cały rok, więc nie narzekam, bo umiem używać lusterek drżących od pracy silnika, dziur w plandece, ale jak jechałem nim pierwszy raz przez Warszawę, to prawie się popłakałem...
~Notch Johnson
Terenowy 2.1 55KM 40kW
Niczego nowego nie odkryję pisząc, że do przodu świetnie, za to w tył praktycznie nic nie widać. Są co prawda lusterka oraz zdejmowana plandeka, ale podczas normalnego użytkowania - z plandeką, to jest masakra.
~Andrzej
Terenowy 2.0 D 60KM 44kW
A to już zależy. Jak ściągnąć plandekę, położyć przednią szybę - widoczność doskonała w każdą stronę. Ale nawet po całkowitym naciągnięciu opończy, założeniu nadstawek na drzwi i podniesieniu szyby coś widać.
~Andy
Terenowy 2.0 D 60KM 44kW
Bez dachu super, a z dachem... Taka, żeby przetrwać ulewę i czym prędzej zdjąć dach. Ja nawet zimą jeżdżę po lesie bez dachu (za to w czapce uszance: ale frajda!)
~tajny
Terenowy 2.1 55KM 40kW
wszystko widać zwłaszcza przy zdjętym dachu trzeba tylko pamiętać o czyszczeniu szyby bo brak spryskiwacza ale w razie czego można ustawić szybę poziomo
~Gaz69fun
Terenowy 2.1 55KM 40kW
Jeżeli ustawisz sobie dobrze lusterka i masz z tylu okienko w plandece to widzisz więcej niż od blondynki na Kasprowym.
~Murek
Terenowy 2.5 90KM 66kW
bez plandeki idealna z plandeka troche gorzej
~KURICA
bez plandeki jest ok!!!!