Lista ocen GAZ Gazela (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uru28
Van 2.1 TD 110KM 81kW
Natomiast wszystkich czytających tą opinię proszę o wzięcie pod uwagę iż jest to auto stosunkowo nowe na rynku, ja również posiadam nowy egzemplarz (rocznik 2005 lecz kupiony w 2006)Tak więc naprawdę rzetelną ocenę auta będzie można wystawić dopiero za kilka lat. Niemniej jednak w naprawy Transitów (a miałem już 5) wpakowałem takie pieniądze iż zakup nowego auta za te pieniądze ok 54000zł jest w pełni wyważony biorąc pod uwagę stosunek...
~Jarek Wilczyński
Van 2.6 TD 115KM 85kW
przy zakupie brałem pod uwagę renaulta master i kia 2900 kia odpadła po konsultacji z posiadaczami tego pojazdu (zresztą wysofano ja z produkcji rok później) renault był sporo droższy (o ponad 40%) więc uznałem ze nie ma sensu się wypieniężać na samochód który zamierzam tłuc w robocie. Chyba teraz wycofano te samochody ze sprzedaży w Polsce, ale za dwa - trzy lata będa ich ludzie poszukiwać, tak jak polonezów truck-ów. Okarze się że złe,...
~PRAWDA
Van 2.6 TD 115KM 85kW
NIE CHCIAŁ BYM TAKIEGO ZŁOMU ZA DARMO, I RADA DLA KUPUJĄCYCH TAKA SZCZERA - PRZED KUPNEM POROZMAWIAĆ Z KIMŚ KTO MIAŁ I SPRZEDAŁE TEN SZMELC, BO TO SZMELC DZIADPSTWO ZŁOM, OBECNIE JEST W SPRZEDAŻY NOWY ZA BLISKO 80 000 ZŁ BRUTTO, NA PRAWDĘ NIE CHCIAŁBYMM TEGO DZIADOSTWA ZA DARMO, MOTTO DLA CHCĄCYCH KUPIĆ TAKIE DZIADOSTWO: \"CHCESZ BYĆ WKÓRWIONY - KUP SOBIE GAZELĘ\"
~Wojan
Van 2.6 TD 115KM 85kW
jak chcesz mieć tani "pomnik" to kup. Ja mam zamontowane na tym urządzenie i każdy dzień w serwisie generuje straty większe od wartosci podwozia. NIESTETY NA RYNKU BRAK BYŁ INNYCH NOWYCH 4x4 o DMC 3,5T kupiłbym i IVECO za 160tyś byleby było. niestety teraz musze się męczyć :(
~Krzysztof_Bud
Van 2.1 TD 110KM 81kW
Tańszych aut nie ma, a Gazele do tego możemy załadować dużo ponad dopuszczalną masę, nie pożera 20 litrrów paliwa, jest ok.
~G.N.
Van 2.1 TD 110KM 81kW
Ogólnie rzecz biorąc nie ma tragedii ale chyba osobiście wolałbym kupić coś starszego i mniej awaryjnego.
~dawid
Van 2.1 TD 110KM 81kW
auto jest w miarę tanie ale jego utrzymanie wymaga posiadanie fortuny i stalowych nerwów
~gg
Van 2.6 TD 115KM 85kW
mozna sie skusic wygladem tego czegoś ale poza tym nie wart nawet połowy ceny której trzeba za nią dać
~sprzętowiec
Van 2.4 90KM 66kW
jakości brak, w związku z tym jakakolwiek cena jest nieodpowiednia
~polny zapierdalacz
Van 2.2 79KM 58kW
bez komentarza, jak wino: tani dobry mocny