Lista ocen Honda Accord III (21)

~bertone3
Sedan 2.0 EXi 122KM 90kW
z PGM-FI silnik rwie do przodu jak nówka, ma dośc mocy w każdym zakresie obrotów, a potrzafi pokazać swoje powyżej 4500rpm niejednemu golfowi czwórce [; (Silnik)
~netart@poczta.onet.eu
Sedan 2.0 EX 106KM 78kW
Jeżdże swoją Hondą od 10 lat.Przewiozłem na przyczepce tony towarów.Od zwykłych towarów po półtorej tony żwiru i wyjazdy ze żwirowni...Daje sobie rade doskonale.Ma już swoje lata i rdza na nadwoziu zaczyna sie pokazywać.To chyba jedyna bolączka tego samochodu.Ogólnie rzecz biorąc bezawaryjne i wygodne auto na wiele lat.
~DzikiBenny
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
kultura pracy - na wyższych obrotach dość mozno hałasuje, ale to przecież honda:) elastycznośc - dobra, wpełni wystarcza (Silnik)
~tomiw3@op.pl
Sedan 2.0 EX 102KM 75kW
znakomicie skonstruowany, nowoczesny jak na swoje lata silnik (Silnik)
~Hand of Doom
Sedan 2.0 EXi 115KM 85kW
bardzo elestyczny, lubi też wysokie obroty, nie jest zbyt cichy, ale jak na ten rocznik - rewelacja. (Silnik)
3,7
~walbrzyszanin
Sedan 2.0 EX 106KM 78kW
mam honde 2 miesiąc i nie mam jeszcze zdania, potrzebuje jesli ktos ma do sprzedania książke serwisową. Bede wdzieczny. falowały mi obroty ale juz naprawione (Silnik)
~jozeflabuc@tlen.pl
Sedan 2.0 EX 106KM 78kW
biorąc pod uwagę wiek auta nie sprawia problemów, super auto za małą kasę, w sam raz do jazdy na codzień
~Miszka
Sedan 2.0 EX 103KM 76kW
Ma sportowy wydech,więc go troszkę słychać.To jest wersja z 3 zaworami na cyl.,więc jest elastyczny. (Silnik)
~Andrzej
Sedan 2.0 EXi 115KM 85kW
zrobilem prawie pol miliona km tylko raz rozrzad wymienialem i trzy razy klocki hamulcowe i raz tarcze to bylo wszystko za 12 lat jezdzenia super auto (Silnik)
Dziennik kosztów dla Honda Accord III
11,8
~netart@poczta.onet.eu
Sedan 2.0 EX 106KM 78kW
Przedstawione zdjęcie nie pokazuje Accorda z lat 85-89.Jeżdżę egzemplażem z 88 roku i jestem pewien że to nie to samo auto.