Lista ocen Honda Accord IV Coupe (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~soki
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
ten przebieg jest rzeczywisty bez bajery,stwierdzam jedno ze jest to marka ktora zmienie tylko na ferrari,a ten model wrecz doskonaly ergonomiczny z dobrym silnikiem i zawieszeniem posluszny kierowcy przsewidywalny w zachowaniu na drodze bezawaryjny,szkoda tylko ze uw naszym kraju trudno dostac do niego jakies dodatkowe czesci bo stanowi wspaniala baze do tuningu (jak ktos nie wierzy niech poszuka w sieci)
~szyna ghostface_83@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ogolnie jestem zadowolony z tego samochodu.Jest to wygodna limuzyna ze sportowym zacieciem. Samochod pomimo swojego wieku daje rade i nawet niektore mlodsze autka gorzej przy nim wypadna.Dobre wyposazenie, dobrze wykonczone wnetrze no i silnik...Japonce maja do tego leb. Poza tym japonskie samochody nie znikaja z parkingow nocami;) POLECAM!!!
~FioleK
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Nie ma na co narzekać poza tym, że trochę przepłaciłem za samochód :]. Byłem przekonany, że warto zapłacić za dobry stan, ale teraz wydaje mi się, że nie był taki ekstra. Hm... no cóż będę go musiał doprowadzić do takiego stanu :].
~Norb
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ostatnia generacja Accorda produkowana przez japończyków - to czuć na każdym kroku. Auto jest przemyślane, wygodne, ergonomiczne i łatwe w naprawie. Ceny części na poziomie Civica VI, czyli zadziwiająco tanie.
~jacek_w
Coupe 2.2 i 16V 127KM 93kW
cóż rozbijam się służbowo różnymi autami europejskimi i zawsze są to auta nie starsze jak 3 lata... może mają więcej bajerów ale technicznie jeszcze daleko im do japońców...
~kozakmaster@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Za takie pieniądze (ok. 5000) można sprawić sobie niemałą frajdę. Spore auto o sportowym zacięciu i naprawdę pięknej sylwetce.
~gutek
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
duży, wygodny, solidny wóz za niewielkie pieniądze niczym (poza ceną:)) nie ustępujący wozom niemieckim
~Wojtek O.
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Polecam ten saoochód jest nie do zdarcia
~Voodoo, Roper.
Coupe 2.2 i 16V 127KM 93kW