Lista ocen Honda Accord IV Coupe (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kozakmaster@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Na dzisiejsze czasy samochód nie jest oszczędny. Potrafi połknąć sporo, szczególnie jeśli ktoś ma ciężką nogę. Mi średnio pali 13 litrów gazu i nie uwierzę, że komuś spali 10, za to jestem skłonny uwierzyć, że komuś spalił 16. W eksploatacji tani, części można już łatwo dostać. Dużo fajnych gadżetów do auta można dostać w USA, niestety w Polsce rynek dodatków do kultowego w Stanach modelu jest ubogi.
~FioleK
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Mogłoby być lepiej, ale to dopiero jak sam wyreguluje gaz. Obecnie spalanie gazu (benzyny nie testowałem) to od 9 do 15 litrów. Przeciętnie 10.5, po mieście (mam ciężką nogę i często jeżdżę na 2 i 3 biegu po mieście) to pali 12-13.5, ja trochę spokojniej jeżdżę i korzystam z IV to 11-11.5 LPG.
~Norb
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Auto psuje się rzadko. W porównaniu do współczesnych odpowiedników nawet bardzo rzadko. Ceny części nie zabijają, więc ewentualne naprawy nie powinny spędzić snu z powiek właściciela. Zwłaszcza, że mechanicznie auto jest w 95% identyczne z bardzo popularną V generacją Accorda
~szyna ghostface_83@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ekonomiczne auta to takie ktore pala duzo ponizej dychy! Jak sie kupuje taka honde to nie ekonomicznosc jest jego atutem tylko cala reszta.Mi pali sporo bo nie po to kupuje auto 140-konne zeby jezdzic niz po 60km/h.Czesci dostepne i naprawy niedrogie
~gutek
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
ekonomiczny to on nie jest zwłaszcza w mieście choć pewnie to zależy od tego jak się jeżdzi
~raffciou@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ni czeba czesto zagladac, jak sie dba to tylko materiały eksploatacyjne.
~Voodoo, Roper.
Coupe 2.2 i 16V 127KM 93kW