Lista ocen Honda Accord IV Sedan (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chaos_1982
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
W przeciągu 13 lat (sprowadzone z USA w \\\'95) mojego użytkowania, padło coś w skrzyni (automat) - nawet nie wiem co, ale naprawa 600zł, drążek reakcyjny - 80zł, linka zmiany biegów (sam zaklepałem) -2zł, tył amortyzator sie wylal - no to wymienilem dwa (2x100zł w InterCars) i przy okazji koncówke wachacza (50zł). Aaa, no i denerwujące skrzypienie i rysowanie szyb - wszystkich czterech (chyba nie da się wyeliminować)
~szyna
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Nigdy nie zawiodl na drodze. Nie było nigdy opcji żeby nie odpalil itp. Pierwszym takim Accordem przejechałem kiedyś w nieco ponad 3 tygodnie z katowic na mazury, później na zachodniopomorskie, stamtąd przez Wroclaw na Czechy do Pragi, dalej na Slowacje, Tatry i spowrotem do Katowic, taki urlop:]
~DAREK niuton_dk@wp.pl
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Były 3: 1. pęknięta sprężyna zawieszenia z przodu w czasie jazdy - dziura w drodze. 2. spalił się moduł zapłonowy. 3. padł pasek wałków wyrównoważających- moja wina brak wymiany na czas, ale bez szkód dla silnika.
~pawel.szymula@gmail.com
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jeszcze nic się nie przytrafiło - wystarczy uważnie jeździć i szanować auto, a będzie odwdzięczać się bezawaryjną jazdą :)
~Ania
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
zrobilam nia ok 42tys i wymienilam:rozrząd, wahacze,łączniki stabilizatora!O wahaczah wiedzialam już ją kupując
~bialy
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Czasem sie zdarzaja, ale swoje juz przejechal. Silnik nie do zdarcia (bez remontu i jeszcze drugie tyle przejedzie :))!
~dan1521@o2.pl
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Problemy ze sprzeglem, wymiana tarczy, problem ciezki do usuniecia, slizga sie dosyc czesto
~Gracik
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
W ciągu roku użytkowania żadnych poważnych usterek, a samochód ma już w końcu 14 lat...
~prywo
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
jeden punkt dałem mniej za: rudą na tylnych nadkolach i słabe funkcionowanie hamulca ręcznego
~jg1961
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
od 1997 zamek drzwi kierowcy za 1100 zł ( wersja USA ),sonda LAMBDA (od merca)za 200 zzł
Honda Accord IV Sedan