Lista ocen Honda Accord IV Sedan (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Castillon
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Dobre używane egzemplarze do tanich nie należą. Za dobry zatem pozornie się przepłaca. W rzeczywistości to fikcja, jakość nie ma ceny, a charakter pojazdu jeszcze podbija te określenia: to nie jest samochód dla każdego, tu trzeba mieć w sobie dumę i poczucie niezależności. Przyznam się, że miałem chwilę słabości i wystawiłem auto do sprzedaży. Przyjechało kilku mądrali chcących zbić cenę do poziomu używanego Trabanta. Byłem nieuprzejmy i nie...
~prywo
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
samochód z przełomu lat 90- 93 jest oferowany niekiedy w cenach nowszej generacji (V gen.) być może jest to za sprawą tego że ten model był produkowany w japoni a nie jak jego następcy w anglii bardzo dobra cena jak na tą jakość samochodu
~ŁUKASZ
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
NIEWIELE JEST SAMOCHODÓW NIEZAWODNYCH A JEST NIM NA PEWNO ACCORD. KUPIŁEM AUTKO W 2003 ROKU ZA 10,000 ZŁ. I JESTEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONY. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~szyna
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
w chwili obecnej rowery sa droższe od tych Accordów, a rowerem nie pojedziesz wygodnie na wczasy
~pawel.szymula@gmail.com
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
Obecnie za śmieszne pieniądze można kupić dobre CB3/CB7 w dobrym stanie z instalacją LPG.
~Komar
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Taki samochód, a prawie nic nie kosztuje. Dlatego ja swojego pewnie nigdy nie sprzedam :):):)
~JACEK .W
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
TRZY LATA I SPRZEDAŁ BYM ZA TYLE CO KUPIŁEM ,KOBIETA OD AC SAMA SIĘ DZIWI ŻE NIE SPADA WARTOŚĆ MOJEJ HONDY.
~DAREK niuton_dk@wp.pl
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Nie miałem żadnych niespodziałek, przy mormalnym serwisowaniu auto odwzajemnia się niezawodnością.
~kędziorno
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
...Taniej nie da się kupić wozu z takim charakterem!!!!!! :) POLECAM!!!!!!!
~dan1521@o2.pl
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Autko stare więc tanie, ale nie sztuka kupić samochód tylko go utrzymać!!
Honda Accord IV Sedan