Lista ocen Honda Accord IV Sedan 2.0 16V 110KM 81kW 1990-1994 (17)

~DAREK niuton_dk@wp.pl
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Zabieram się do sprzedaży Hondzi od dwóch lat i nie mogę sie zdecydować. Naprawde warto pościęcic troche uwagi - DOBRY SAMOCHÓD
~Castillon
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Wspaniały, dynamiczny, ale i oszczędny samochód, nie produkują już takich. 600 km w jedną stronę to dlań Pan Pikuś, kierowca może wysiąść, podciągnąć krawat i odwiedzić królową brytyjską. A ta z grzeczności zapewne zapyta którym modelem Rollsa gość przyjechał i czy kierowcy podano już kawę.
~miki77
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
To już moja trzecia Honda Accord i nigdy nie zmienię na inną markę. Ci którzy nie jeżdzili Accordem nie wiedzą co tracą - coś pięknego !
~Ania
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Jestem bardzo z niej zadowolona!Silnik rewelacyjny nigdy mnie nie zawiodla. Gorąco polecam!! W końcu to japończyk!!
~tommi8@op.pl
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
wszystkie poprzednie wady sa pisane troche na sile, bo nie ma auta bez wad,ale na ten rocznik i przebieg (mysle, ze ze 250 tys)to auto spisuje sie doskonale.Musi byc jednak sprawdzone , czy nie bylo bite, bo wtedy moze miec spore narowy na drodze
~bialy
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Jest to bardzo dobry samochód! Wygodny, przestronny, jak potrzeba szybki i niezawodny!
~gumis
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
ten model super bo robiony w japoni bo kumpel ma model 95rok to troszke nazeka bo to w angli robione
~aplukasz@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Dłuższy komentarz napisałem przy dyskusji. Generalnie super. Przemek.
~MG,KMPS from ŚWIONY!!!!!!!!
Honda forever!!!!!!!!!!!!!!!
4,1
~baloniarz
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
jest to silnik wysokoobrotowy wiec na nizszych obrotach nie ma duzego przyspieszenia.ale za to na wysokich doskonale.wersje z mocniejszymi silnikami nie maja problemow. (Silnik)
Honda Accord IV Sedan