Lista ocen Honda Accord V Kombi (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławek
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
no cóż miałem już vw golfa,renault 19,forda escorta,lancie themę i civika. po civiku wybrałem accorda bo ta marka to strzał w dziesiątkę.,,kto raz zasiądzie za sterami hondy pozostanie jej wierny,, niektórzy narzekają na brak komputera pokładowego lub innych bajerów , nierozumiejąc że im więcej elektroniki wprowadzonej do samochodu(szczególnie szybko wprowadzonej tak jak to ma się u fiata ,lanci czy alfa romeo)tym samochód jest bardziej...
~Krzychu
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
Honda! tylko materiały eksplatacyjne. Jak czytam czasem opinie o Oplach, Fordach, Alfach, Fiatach, to włos się jeży na głowie!:) Wszyscy moi znajomi mają raczej Japończyki Toyoty, Hondy, Mazdy nikt nie narzeka, natomiast wystarczy podjechać do warsztatów i co tam stoi? ...Fiaty, Ople, Fordy, Golfy, Audi, Bmw, owszem ktoś powie że to przecież starsze roczniki, ale czy starsze roczniki Hondy tam stoją?:)
~Karol Anglia
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
Nic sie nie psuje!!!jest rok 2011,moja honda jest z 1995 i mam ja prawie rok.co prawda juz byla zadbana,kiedy ja kupilem ale ja tylko wymienilem olej i filtry,swiece,2 opony,ustawielem zbierznosc,napelnilem klime i tyle!!!absolutnie nawet nie zanosi sie na to,ze cos sie zepsuje.jezdze spokojny i usmiechniety!
~garfield78@interia.pl
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
czasami prędkościomierz podczas jazdy spada mi do 0 km/h, maleje wtedy znacznie moc auta. W poprzednim moim modelu było OK. Usterka to wyłamywanie się kółka z prowadnicy przedniej szyby od strony kierowcy. Miałem tą historię i w tej i w poprzedniej hondzie.
~bahomet
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
spalił się silniczek od anteny, skorodował czujnik ABS, wysiadły siłowniki bagażnika, zacinał się centralny zamek, wymiana szczotek alternatora, głośna praca klimy ale nic z tym nie robiłem.
~jędrek w-wa
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
nie wyliczając wymiany części eksploatacyjnych,które trzeba wymienić po takim przebiegu(190000) nie miałem z nią żadnych problemów no może poza centralnym zamkiem
~Robert Gałkiewicz
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
urwała się wewnętrzna klamka otwierania drzwi pasażera z przodu ale po 20 latach ma prawo. Poz a tym nic co by deklasowało auto na tle rywali.
~Bartek R.
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
To mój 2 Accord i śmiało stwierdzam, że w tych autach nie psują się drobiazgi. Po prostu zero. 1996 rocznik, a wszystko pracuje jak w nowym aucie.
~Tomek
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
są zawsze ale to przecież drobiazgi auto przecież jest po to aby nim jeżdzić a jak się jeżdzi to trzeba dbać
Dziennik kosztów dla Honda Accord V Kombi
9,8
11,7
~kubafif
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Czasami coś się urwie, czasami spali się żarówka. Wszystko w normie, nie ma żadnych denerwujących usterek.
Honda Accord V Kombi