Lista ocen Honda Accord V Kombi (25) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kubafif
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Jak dbasz tak masz. Mój samochód był zaniedbany, dlatego na początku więcej stał niż jeździł. Wystarczyło wymienić parę rzeczy i można powiedzieć, że auto nie stygnie. Można wierzyć lub nie, ale oprócz kiepskiej blacharki samochód nie ma żadnych wad mechanicznych wynikających ze złej konstrukcji silnika czy zawieszenia. Janusz, by rzekł "Dzisiaj się już takich aut nie robi".
~Krzychu
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
nic, przy japońskich autach zapominasz co to są usterki, wcześniej miałem Civica, Mazdę 323F, Mazdę 626 tam też się nic nie psuło, a może poprostu mam szczęście do samochodów? Inna sprawa że zawsze wszystko wymieniam na czas i dbam o auto. Najgorsze samochody jakie miałam to Opel Astra i Fiat Marea awaryjne, nijakie, zwykłe.
~Bartek R.
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Jeżeli auto ma na bieżąco wymieniane płyny, filtry, paski i kable wysokiego napięcia, to finał żywotności tego silnika będzie Ci nieznany bardzo długo, niesamowicie pancerne jednostki, których raczej się nie oszczędza. Jazda na wysokich obrotach daje zbyt dużo przyjemności po zmulającym staniu w korku.
~Robert Gałkiewicz
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Padł synchronizator 2-ego biegu. Po prostu zgrzyta. Koszt używanej skrzyni biegów po regeneracji wraz z montażem to około 600 PLN. Reszta tak jak w innych autach zużywa się.
~Piotrek (D1 Accord)
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Bezawaryjne wręcz jedynie co to wycieki oleju z pod aparatu zapłonowego no i gnijące nadkola tylne.
~piter80
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Nic nie robiłem przez 3 lata poza wymianą oleju filtrów itp.
~hombre_x@gazeta.pl
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
poza typowymi objawami - aparat zapłonowy - ale to wszyscy wiedzą ;)
~sławek
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
uważam że jest bardzo dobrze,niektórzy zapominają że wszystko się zużywa....
~Tomek :)
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Myśle że jego największa usterka jest tłumnik, bardzo szybko rdzewieje.

Usterki Honda Accord V

Honda Accord V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~garfield78@interia.pl
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
bez uwag. Auto niezawodne zarówno na gazie jak i na benzynie.
Honda Accord V Kombi