Lista ocen Honda Accord V Sedan (125) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sieluzyc@o2.pl
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Przy okolo 150 km/h jest juz zdecydowanie za glosno. Radia nie da sie sluchac, mimo ze mam bardzo dobre glosniki Infinity. Ale to chyba glownie moje opony. Silnik nie jest bardzo glosny. No i powietrze oplywajace karoserie tez robi swoje, szczegolnie, ze jest ten nieszczesny niefabryczny szyberdach.
~Kuba WaWa
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Doskonale wyciszone samochody to auta z najwyższej połki z odpowiednimi szybami i nowe:-)dlatego uważam że to auto jest wyciszone dobrze-najbardziej słychać chyba silnik,szumy powietrza i opory toczenia na drugim miejscu(silnik jest wysokoobrotowy-bez problemu 6 tys obrotów/min=80 km/h na 2 biegu na LPG)
~Mieszko
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
niestey jest to pięta achillesowa tego auta. wjezdzasz na autostrade przekraczasz 130 i przestaje byc przyjemnie. zle zestrojona skrzynia zmusza silnik do wysokich obrotow i staje sie głosno , do tego szum powietrza. jezeli szukasz auta na długie trasy , bedzie to uciazliwe.
~Sharkyleg
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
W moim aucie było cicho, troche się jednak głośniej zrobiło gdy wymontowano mi tłumik szmerów (tak to spece nazwali) przy instalacji gazu. Dźwięk jednak jaki się wydobywa jest przyjemny i lekko basowy przy niskich obrotach (co nie jest uciążliwe), przy wysokich ustaje.
~froniu1983
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Brak jakiegokolwiek wyciszenia silnika! :) A na jałowym praktycznie go nie słychać :P Na trasie też cicho, choć powyżej 140 trzeba rozmawiać w środku trochę głośniej, ale na to wpływ mają napewno zmęczone uszczelki drzwi w moim egzemplarzu
~konzi
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
wydaje mi się że skoro po zamianie tłumika centralnego i katalizatora na dwie strumienice i tłumika końcowego na sportowy da się dalej normalnie jeździć bez bólu głowy to uważam że wyciszenie daje rade, otwarcie okien radykalnie podnosi liczbę decybeli ;)
~Emilio
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Z wyciszeniem jest kiepsko,niema co ukrywać.Przy wyższych prędkościach i na dłuższych trasach staje się to trochę uciążliwe szczególnie dla mojej żony:)Mi osobiście dźwięk silnika bardzo się podoba jednak podczas długiej podróży męczy trochę i mnie.
~siwyopole mail: siwy@zwm.punkt.pl
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Biorac pod uwage ze to diesel cudow nie mozna wymagac, co nie oznacza ze jest glosno.Do 140 mozna rozkoszowac sie jazda nie slyszac prawie wiatru i silnika, pozniej juz troche gorzej, ale w dalszym ciagu mozna spokojnie rozmawiac w aucie.
~ToMeK .....::::PoZdRaWiAm::::......
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
wyciszenie jest doskonałe mam zamatowane 8 głośników Alpine ze wzmacniaczem i powiem szczerze że po wyściu z samochodu prawie nic nie słychac........ silnika też nie słychać myśle że jest to zasluga maty wygłuszającej którą zamontowałem........
Dziennik kosztów dla Honda Accord V Sedan
6,4
9,1
9,3
~stayer
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Szumy nie sa natarczywe i nie sprawiaja zadnego dyskomfortu.Dzwiek silnika jest piekny i szkoda by bardziej go wygłuszać.Czasem cos trzeszczy przy naprezeniach karoserii- hamowanie,skrecanie (nie nalezy ona na bardzo sztywnych)
Honda Accord V Sedan