Lista ocen Honda Accord VI Coupe (24) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Upsi
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Koszty utrzymania w sporej części zależą od tego jakie auto kupimy. Jak zadbane to ograniczą się głównie do części eksploatacyjnych. Z dostępnością nie jest źle. Mimo że auto było oferowane głównie na rynek amerykański, większość części jest dostępnych bez problemu w ASO lub w zamiennikach. Ceny należą do średnich/umiarkowanych. Z silnikowych elementów to zdecydowanie najdroższy jest rozrząd. Przy jego wymianie, oprócz standardowych jego...
~Aleksander
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Honda pali niecałe 10 litrów gazu w trasie przy prędkościach 110-120 km/h. W mieście ok. 12 litrów. Przy tych cenach LPG... Jest bardzo dobrze. Części przeważnie pasują ze "zwykłego" Accorda ALE nie wszystkie i czasem trzeba nieco się pomęczyć, chociaż nigdy nie było sytuacji, w której czegoś zupełnie nie było (tak więc ASO obchodzi się smakiem). Inna sprawa, że Honda nigdy mi się nie zepsuła (a nie jeżdżę tylko od święta w słoneczną pogodę) i...
~Tomasz
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Auto w moim posiadaniu 6 lat, Gaz BRC sequent 24, wręcz bezobsługowa instalacja gazowa (Na corocznych przeglądach poza wymianą filtrów nie ma potrzeby korekt) Minimalnie w trasie 8l, maksymalnie około 11-12 (jazda autostradą), w mieście z korkami wychodzi około 12-13. Jak na 147KM uważam że to super wynik :)
~logicsys
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Czesci wymienione raz wystarczaja na dluugo (dobre zamienniki) Spalanie LPG porownywalne z 1.9 tdi Zasieg tylko stanowczo za maly. Mimo wszystlo nie ma sie do czego przyczepic Autko dobrze utrzymane odwdzieczy sie bezawaryjnoscia przez dlugi czas.
~Radoss
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
V6, to i eksploatacja od razu jest droższa niż w pozostałych wersjach silnikowych. Pali dużo, części silnikowe droższe. Ale jeśli chodzi o resztę to ceny trzymają się na przyzwoitym poziomie, znanym z europejskich wersji Accordów
~Mr.X
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Nie da się ukryć ,że trochę pali.Mam teraz koła 225/40/18 i poniżej 10L w trasie nie mogę zejść. W mieście raczej od 11 w górę. Najwięcej palił mi zimą na krótkich dystansach(ok.4-5km) ok.15L przy bardzo spokojnej jeździe.
~Zbyniu
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
LPG Trasa 9-11 Miasto 12-15 bez zamulania. Dodam, że oponarium 225/45/17 Ceny cześci ok. To już moja trzecia honda i jak do tej pory tylko czysta eksloatacja. Za to pokochałem tę markę.
~Łukasz
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
trochę pali:) 11,5 gazu 8,5 benzyny Jednakże jak 2.0 przy ciężkim samochodzie wyniki są w średniej. Kupując ten samochód trzeba sie liczyć ze nie spali tyle co choćby CC ;]
~KMDR
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
3.0 Vtec w gazie, co oznacza spalanie 3 substancji: PB, LPG i oleju. W mieście średnio 19.5L LPG. Na trasie typu 110km/h 10.5L LPG. Oleju ok 0.5L na 10kkm.
~mrbike124
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Kupując to auto, liczyłem się z tym że to Honda, daje przeciętnie bo w porównaniu do golfa jest źle, ale w porównaniu do porsche jest super.
Honda Accord VI Coupe