Lista ocen Honda Accord VI Coupe (12) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Upsi
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Ja osobiście nie miałem do tej pory żadnych poważnych usterek, ale niektórzy wspominają o ponadprzeciętnej korozji. Mój egzemplarz na szczęście jest od tego wolny, kilka innych które oglądałem przed zakupem swojego też problemu z tym nie miało, ale na pewno warto zwrócić na to szczególną uwagę przy oględzinach upatrzonego egzemplarza.
~Radoss
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
No tu jest trochę gorzej, bo skrzynia biegów lubi pokazywać rogi, a jeśli w porę nie zacznie się walczyć z problemem, to remont może okazać się bardzo kosztowny. Druga sprawa to korodujące przednie sanki, które mogą doprowadzić do tragedii. W końcu do nich mocowane są wahacze i stabilizator
~Aleksander
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Auto nigdy nie stanęło na drodze, nigdy nie odmówiło posłuszeństwa, zawsze odpala, chociaż akumulator ma... Nie wiem ile lat. Wszystko co zrobiłem to naturalne konsekwencje wynikające z przebiegu i wieku. Każdy mechanik mówi, żeby jeździć i się nie martwić. Czynię to z przyjemnością. Pewniak i tyle.
~Łukasz
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
Czytając dokumentacje poprzedniego właściciela to nie często się coś psuło wyliczyłem średnio 600zł rocznie wkładu na poważniejsze naprawy nie wliczając rozrządu.
~Mr.X
Brak jakichkolwiek niespodzianek a przejechałem blisko 40 tys.km
~mrbike124
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Proszę was to jest zadbany Japończyk :)
~kris
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
narazie nic poważnego się z nią nie dzieje
~Mateusz
Nie doswiadczylem