Lista ocen Honda Accord VI Coupe (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Upsi
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Docelowym rynkiem zbytu na ten model była Ameryka Północna, więc w aucie miejsca nie brakuje. Z przodu po otwarciu bardzo dużych drzwi mamy sporo miejsca, nawet bardzo wysocy użytkownicy będą mogli wygodnie podróżować. Z tyłu jak to w coupe mamy trochę mniej miejsca niż w sedanie, ale jest go tu w zupełności wystarczająco aby wygodnie mogły podróżować dwie dorosłe osoby. Jest dużo miejsca na nogi, osoby bardzo wysokie mogą odczuwać lekki...
~Aleksander
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Przestrzeni jest dużo zarówno z przodu jak i z tyłu. Przednie fotele rewelacja zaś tylna kanapa nad wyraz przepastna i słyszę "Ooo... Nie myślałam, że tu jest tak wygodnie". Jak na coupe - obszerny bagażnik. 4 osoby pojechały nad Morze Śródziemne do Włoch na tydzień. Z bagażami. Dla mnie doskonały wyniki. Wadą jest nie chowanie się zawiasów bagaznika i niewielki otwór po złożeniu kanapy (składanej oddzielnie - to już plus) ale narzekanie na to...
~mrbike124
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Ja jeżdżę z przodu a z przodu jest ogromna ilość miejsca. Elektrycznie sterowany fotel kierowcy. z tyłu są miejsca dla dziewczyn aczkolwiek kolega 185 cm 90 kg który jechał z tyłu mówił, że jest dobrze.
~Mr.X
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Jak na coupe jest lepiej jak dobrze,4 dorosłe osoby mogą spokojnie nim podróżować i do tego jest naprawdę wielki jak na rodzaj nadwozia bagażnik,na pewno sporo większy jak w Peugeocie 406 coupe.
~Radoss
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Auto duże, to i miejsca sporo. 4 osoby spokojnie mogą swobodnie i wygodnie podróżować, również bagaże każdego z nich zmieszczą się do sporych rozmiarów bagażnika.
~Zbyniu
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
Przód elegancko można się rozłożyc na długie trasy. Dużo miejsca. Podłokietnik jest więc czego więcej trzeba? Z tyłu nie jeżdże ale nie narzekali na długich trasach.
~KMDR
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Dużo dla kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu nie jechałem, ale tych których woziłem nie narzekali (może przed obawą o szybką wysiadkę)
~Jaro
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
Bardzo wygodny nawet dla 4 dorosłych osób, wcześniej miałem Hondę Accord CC7 sedan, a mimo to w Coupe jest dużo więcej miejsca.
~logicsys
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Jestem kierowca Jak dla mnie wystarczajaca ilosc miejsca pasazer obok tez ma duzo miejsca A z tylu zawsze lepiej jak w maluchu
~miner4321
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
auto jest długie i przestrzeni nie brakuje elektryczne sterowanie foteli niezła sprawa.
Honda Accord VI Coupe