Lista ocen Honda Accord VI Coupe (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Upsi
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Jeżeli kupimy zadbane auto do jest super. Jest to auto dość rzadko spotykane na naszych drogach i oferta tych aut na rynku wtórnym jest mocno ograniczona, do tego znaczna większość tych tańszych egzemplarzy jest już po sporych przejściach co nie wróży bezawaryjnej eksploatacji. Warto poświęcić trochę czasu i poszukać zadbanego egzemplarza, najlepiej poliftowego (od 2001) i z silnikiem V6. Jeśli jest wolny od wad to jest to super samochód i...
~Mateusz
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Nie sadze, zeby na rynku bylo wiele aut tak bezawaryjnych, z takim wyposarzeniem i w takiej cenie. Jasna skora, automat do ktorego nie bylem przekonany bo lubie czasem polawirowac drazkiem zmiany biegow jednak bardzo szybko sie przezwyczailem i polubilem te dogodnosc, bardzo dobra klimatyzacja oraz stosunkowo dobre osiagi.
~Łukasz
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
Nigdy się nie spodziewałem ze za 15k można mieć samochód, za którym prawie każdy się oberży przez jego niepowtarzalną sylwetkę, a gdy stoi na parkingu nie sposób nie zajrzeć do środka.
~kris
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
ja za rocznik 1999 zapłaciłem 26000 zł + gaz 4000 zł(tańszej instalacji nie polecam ponieważ ja miałem z innymi same problemy i dopiero instalacja sekwencyjna załatwiła sprawę)
~Radoss
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Ta kwestia naprawdę zaskakuje, bo za cenę 15-letniego niemieckiego hatchbacka niskiej klasy mamy wyższej jakości "kanapowca", wygodnego i fajnie wyposażonego
~Aleksander
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
7 lat temu, 13 tysięcy. Komfort i prowadzenie auta segmentu E, ponadczasowy wygląd. Nie psuje się. To mówi samo za siebie.
~Zbyniu
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
Nie żałuje decycji. W tej cenie mógłbym mie nowszego golfa, seata itd ale jadąc za każdym razem moim accordem czerpie radośc z jazdy.
~KMDR
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Super. Za cenę nieco powyżej 10k, otrzymujemy działające, szybkie, oryginalne, bezproblemowe auto.
~miner4321
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Za tę cenę nie ma lepszego problemem jest dostępność modelu ja swojego szukałem ponad poł roku.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VI Coupe
6,7
11,7
~mrbike124
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
W tych pieniądzach nie kupicie nic piękniejszego i bardziej bezawaryjnego!
Honda Accord VI Coupe