Lista ocen Honda Accord VI Coupe (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Upsi
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Honda prowadzi się wyśmienicie. Jest tu nisko, szeroko i twardo. Obecnie mam oryginalne, 17 calowe felgi Hondy z nowszego modelu, a z oponami Toyo 225/45/17 zapewniają świetną przyczepność. Latanie tym autem po zakrętach to coś pięknego. Moja ma prawie seryjne zawieszenie, zmienione są tylko sprężyny na niższe i twardsze. Na korzyść lepszego prowadzenia trochę ucierpiał przez to komfort, aczkolwiek i tak uważam że jest to obowiązkowy zabieg...
~Aleksander
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Bardzo dobry balans między sztywnością a komfortem. W sumie to nie balans, bo auto wydaje się mieć obie te cechy. Trzyma się drogi jak rzep psiego ogona, świetnie skręca, wspomaganie nie za mocne a przy tym jest wygodnie. Chociaż sam poświęciłbym jeszcze trochę cech sportowych na rzecz komfortu.
~Radoss
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Bardzo komfortowe zawieszenie, typowo amerykańskie, przyjemnie się buja jest miękkie, ale jednocześnie trzyma auto bezpiecznie w zakrętach. Jedyną wadą jest korozja przednich sanek, typowa bolączka tego modelu. W dużej części egzemplarzy sanki trzeba wymienić na nowe
~sasza@pro.onet.pl
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
Dobrz trzyma się drogi. Aktualnie jeżdżę na obniżonym zawieszeniu ok. 30mm w dół (oryginalny kit Hondy - amortyzatory ze sprężynami). Stabilność podczas jazdy wzorowa. Zawieszenie nie jest zbyt twarde (zachowany jest pewien komfort). Latem jeździ na alu 16 - 205/50.
~Mateusz
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Na dobrych oponach - w moim przypadku Yokohama ADVAN v103 lato, Dunlop M3 Sport zima - zachowuje sie wysmienicie. Jedyne co to dosc slaby kat skretu przy zawracaniu, jednak z drugiej strony nie jest to auto male :)
~Zbyniu
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
225/45/17 przykleiły mojego accorda do ziemi. Po łukach świetnie się prowadzi. Dobrze sprawuje się na Polskich drogach. Hamulce bardzo dobre. Samochód stabilnie prowadzi się po nierównościach słucha się i jedzie jak po sznurku.
~Mr.X
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
W moim samochodzie jest oryginalnie obniżone zawieszenie Eibacha i jestem z niego bardziej niż zadowolony,samochód ma super wygląd i jest ciągle komfortowy do tego koła 18 cali i prowadzenie go jest rewelacyjne.
~Jaro
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
Bardzo dobre zachowanie na drodze, ja posiadam felgi 17cali, a mimo to samochód jest sztywny ale zawieszenie jest tak komfortowe że jakość podróżowania jest rewelacyjna.
~mrbike124
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Jak na auto z 1999 roku prowadzi się bardzo dobrze i pewnie. Wielowachaczowe zawieszenie przód i tył. Zawsze jednak mogło by się prowadzić jeszcze lepiej
~miner4321
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Auto jest szerokie i długie przez co na odpowiednich oponach świetnie trzyma się w zakrętach przyklejone do drogi aż byłem zdziwiony:)
Honda Accord VI Coupe