Lista ocen Honda Accord VI Hatchback 2.0 TD 105KM 77kW 1998-2002 (8)

~heniot
Hatchback 2.0 TD 105KM 77kW
bardzo dobry samochód zarówno do miasta tak jak i w trasy (nawet dla 5 osób), oszczędny , dosyc drogi w swoim roczniku ale szybko rekompensuje nam to w postaci przyjemności z jazdy i kosztów eksploatacji ,jestem bardzo zadowolony, w zasadzie to jest bezproblemowy, wcześniej jeździłem Audi 80 B4 z 1992r silnik 1.9 TD i po 4 latach użytkowania mogę śmiało powiedzieć że jest to godny jego następca
~lucluk
Hatchback 2.0 TD 105KM 77kW
Udane autko, przede wszystkim nie zastanawiam się czy odpali itp. po prostu wsiadam i jadę. Jestem zadowolony.
~djll
Hatchback 2.0 TD 105KM 77kW
Auto jest bardzo dobrą alternatywa dla wszechobecnych diesli niemieckich - silnik niezawodny, umiarkowane zużycie paliwa i bardzo wygodne. POLECAM.
2,6
~były własciciel tego smiecia
Hatchback 2.0 TD 105KM 77kW
ten silnik to tragedia co to wogole za pomysł honda z silnikiem rovera ? ten silnik zrujnował mi 3 lata temu całe wakacje teraz mam opla omege C i to jest samochód którym mozna jezdzic teraz jade nim do francji i nie obawiam sie o silnik bo ma silnik od BMW 150 KM (Silnik)
~glang@2com.pl
Hatchback 2.0 TD 105KM 77kW
szkoda że turbo włącza się dopiero około 2300-2500 obrotów, po za tym OK (Silnik)
3,5
~ravekb
Hatchback 2.0 TD 105KM 77kW
zaparowane szyby podczas deszczu-być może to wina filtra przeciwpyłkowego... (Wentylacja i ogrzewanie)
~hondziarz28
~Janusz