Lista ocen Honda Accord VI Sedan (121) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~shadow1989
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Honda Accord VI generacji jest to typowy samochód dla młodego, ale już doświadczonego kierowcy. ponieważ ilość koni pod maską kusi by deptać pedał gazu w podłogę, więc trzeba do auta mieć wyczucie, i wyczucie również siebie... samochód nie jest taki drogi w utrzymaniu, bo części są dostępne w sklepach. i nie są zamienniki cenowo za bardzo wygórowane, ceny napraw nie odbiegają od cen napraw np VW, czy Audi... w LPG samochód jest oszczędny, i...
~borsuk4@autograf.pl
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Naprawde WARTO.Jeśli honda była serwisowan i bezwypadkowa , To jedno jest pewne Nigdy cię niezawiedzie. Przeglądy hmmmm.Taniocha bo wymieniaja tylko podzespoły eksploatacyjne ,a orginały po przystepnych cenach.Przez pierwsze dwa lata przeglądy kosztowały mnie 350zł bo była tylko wymiana oleju .Przy 180tyś był główny przegląd który kosztował 800zł a teraz znowu 350 hehehCzyli przez 4 lata i przejechane hondą 70tyś wydałem na nią 1850zł...
~Jakub.
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Stosunkowo udane auto. Posiada wiele problemów z układem wspomagania. Prowadzi się super, nie brakuje mocy przy wyprzedzaniu. Bardzo przewidywalne i świetnie skręcające! Serio poprzednie auto jakie miałem to była Ibiza 2FL i accord skręca tak samo jak nie lepiej od tego małego chathbacka!
~Kacper98
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Hondy Accord VI to niemal 20 letnie auta. Dzięki dobrej jakości, znakomitemu układowi jezdnemu,niezawodnym silnikom, ciekawemu designowi i dobremu wyposażeniu to relatywnie drogie auta. Za zadbany egzemplarz trzeba zapłacić (dane na rok 2018) minimum 7 tys. zł
~patryk.dob@gmail.com
Sedan 2.3 16V 154KM 113kW
Za podobne pieniadze moglem miec Mondeo z 2004-2005 z mniejszym przebiegiem Nie twierdze ze fordy sa do bani bo chwale sobie te autka , ale z Vtype to chyba tylko 2.5 V6 moge porownac...zreszta... szukalem hondy i za przyzwoite pieniadze dostalem auto w bardzo dobrym stanie.
~shadow
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
dla mnie samochód wart jest każdej wydanej złotówki, jestem bardzo do niego przywiązany, i nie żałuję tego zakupu. jest bardzo trwałym samochodem, wytrzymałym i w miarę jeszcze wyglądającym:) polecam alufelgi, bo bardziej samochód w nich przyciąga wzrok:)
~vmj@o2.pl
Sedan 2.2 Type-R 212KM 156kW
Doskonały stosunek jakość/cena - jakość wysoka, cena dosyć niska, potencjał modyfikacji duży, ale tam zaczynają się prawdziwe koszta. MOŻNA zrobić dużo - jest szpera, są mocne części, ale... Seria jest wystarczająco powalająca. POLECAM!!
~Kamil
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Dziesięć tysięcy złotych, jakość fenomenalna. Szukałem długo, porównywałem z innymi w tej cenie i wiem, że dokonałem słusznego wyboru. Innym też polecam sugerowanie się nie tyle emocjami, co zdrowym rozsądkiem przy wyborze auta.
~Marcin
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
jak jezdzi sie delikatnie do 4 tys obrotow spalanie srednie 12 litrow gazu w mieszanej jezdzie skrzynia automatyczna. w trasie spada zszedlem do 9 litrow ale potrafi spalic i 16 litrow gazu jesli ostro jezdzi sie
~Złoty
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Jak miałem kupić Fabię, Octavię, Opla Astrę II, które kosztują podobnie to wybierałem miedzy Avensisem, Primerą, a Accordem, bo jakość wykonania i niezawodność to niebo a ziemia w stosunku do podanych wyżej badziewi
Honda Accord VI Sedan