Lista ocen Honda Accord VI Sedan 1.6 i 115KM 85kW 1998-2002 (4) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
W trakcie jazdy po mieście niestety jest dość łasy na paliwo. Nie udało mi się zejść poniżej 11l/100km. Natomiast przy oszczędnej jeździe poza miastem moje uważam osiągnięcie to 7,3 l/100km przy kpl. pasażerów i zaladowanym bagażniku. Koszty przeglądów niestety są wysokie. Piszę niestety bo na dobrą sprawę są to naprawdę-przynajmniej w moim przypadku- przeglądy. Mechanik przegląda samochód i tyle. Faktycznie pilnując okresowych przeglądów...
~boniek81
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
zuzycie paliwa jak to w hondach nie jest super niskie.w miescie przy duzych korkach i agresywnej jezdzie 11 -11,5 litrow spali na 100km.najmniej pali w miescie latem przy wylaczonej klimie 9 litrow. w tarsie przy predkosciach 90-100km/h- 7 litrow.czyli wynik naprawde dobry.jak sie cisnie gaz (140-180)-to wiadomo ze łyknie wiecej
~accordklubpolska.pl FMI
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Auto ekonomiczne, jeśli ktoś jeździ max 90 km/h to może spalić nawet 6,0/100. Ja osobiście przy dość agresywnej jeździe mam spalanie w tym autko 7,0-7,5/100. Wiadomo, że jak ktoś bardzo się postara to spali nawet 10l, ale to dotyczy każdego auta, bo jak się "butuje" to pali
~Maniek
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Super jak na taki duży samochód. Miasto - 8-9l na 100 km Trasa - 7l na 100 km Przy "lekkiej" nodze i ekonomicznej jeździe. Jak się ją przyciśnie niestety potrafi dużo więcej spalić.
Honda Accord VI Sedan