Lista ocen Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW 1998-2002 (101) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil_D
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Oho, i dochodzimy do, moim zdaniem, niezwykle istotnej cechy tego auta - komfort i przestrzeń. Fotele są niesamowicie wygodne, po 150 km nadal nie odczuwacie zmęczenia. Gąbki są sprężyste, nie za miękkie, świetnie podpierają odcinek lędźwiowy. Zarówno Astra jak i Avensis miały tragiczne stołki, plecy bolały jeszcze zanim w nich usiedliście. Pasażerowie również to zauważyli. Zaś tylna kanapa w Accordzie, hm, mógłbym mieć taką w salonie -...
~Kellergriss
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Mam 197cm i około 120kg więc do drobnych nie należę. Miejsca jest wystarczająco. Regulacja fotela w 3 płaszczyznach to standard więc nie ma problemu ze znalezieniem dogodnej pozycji za kierownicą. Nie wycieram podsufitki głową i mam zapas. Brakuje mi tylko regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach. Żona jako pasażer też nie narzeka. Fotele wygodne. Przez ostatnie 3 lata robię około 3000-4000kkm miesięcznie. Po 6 godzinach za kierownicą...
~bazants
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Kierowca i pasażer przedni ma sporo miejsca z przodu. Samochód bardzo wygodny z dobrym trzymaniem bocznym. Przednie fotele jak na takie auto niczym sportowy samochód. Z tyłu jest wygodnie kanapa nie jest pionowa jak w audi A4 tylko pod kątem do tyłu. Pozycja bardzo wygodna tylko osoby powyżej 180cm napewno woleli by więcej miejsca na nogi. Z tyłu mogło by być troche więcej miejsca. Ja jeżdże z przodu i daje 5 gwiazdek sami oceńcie ile chcecie...
~Kamil
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Po dwóch latach jazdy Oplem Astrą G wiedziałem jedno - ma być cicho, wygodnie i obszernie. I tak jest. Chociaż słyszałem, że Mondeo jest o wiele większe, wręcz przepastne. Być może, ale jakbym chciał przepastne auto to kupiłbym vana. Mam 178 cm wzrostu, dla mnie jest idealnie. Pasażer też nie narzeka. Z tyłu jest akurat do 180 cm wzrostu. Tylna kanapa jest mięsista i dosyć głęboko osadzona, bardzo wygodna.
~Kacper98
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Z przodu jest okej. Dzięki skórom siedzi się wygodnie choć trochę za wysoko i dla osób o wzroście powyżej 190 cm będzie trudno znaleźć wygodną pozycję za kółkiem. W mojej wersji ES fotele przednie są podgrzewane i fotel kierowcy ma regulacje odcinka lędźwiowego. z tyłu miejsca jest dla osób o wzroście do 190cm.
~Gr3gorius
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Z tego co słyszę od pasażerów to troszkę więcej miejsca było na tylnej kanapie w Accordzie V (93-98 bodajże), ale ja tam nie narzekam, w końcu samochód skrócono a bagażnik jest o ciut nawet większy. W dalszym ciągu to jednak fajna i pojemna limuzyna przy tym łatwiej się parkuje niż \"starą\" Accordą.
~Darek_Nl
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
mam 193 cm wzrostu i napewno siedzi mi sie duuuuzooo wygodniej niz w pasacie B5 :) chociaz osoba za mna juz ma duzo mniejsza radosci z jazdy powodem tego jest mocno odsuniete siedzenie do tylu heh ogolnie jest ok chociaz komfort jazdy poprawia domontowanie jakiegos fajnego pod lokietnika :)
~shadow
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
tu daję dobrze, bo przestrzeni w tym samochodzie jest wg mnie ciut za mało, tzn z przodu siedzi mi się wygodnie, żonie również, ale z tyłu jest troszkę zbyt mało miejsca, no ale to jest segment samochodów c więc miejsca z tyłu nie będzie
~shadow1989
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
przestrzeń dla mnie i żony z przodu jest ok, jeżeli jedziemy we dwoje, natomiast jadąc w 5 osób jest już problem z tyłu, mało miejsca na nogi, tym bardziej że ja mam 196 cm, i fotel mam cofnięty max do tyłu, więc za mną siądzie tylko dziecko
~Borek
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
już pisałem o tym wyżej. bez problemu można jechać w 5 osób, gdzie jazda będzie komfortowa i wygodna. Fotele i kanapy wygodne. Czesto jeżdzę ponad 300km trasy i wychodzę z auta w normalnym stanie, nic mnie nie boli a pozycja jest bardzo dobra i komfortowa.
Honda Accord VI Sedan